reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

Mamuska - no niby tak, z tym, że ja np zakładam tylko koszylke albo bluzke z krótkim rękawkiem i kurtke na to, myśle, że Emilka jednak by zmarzła gdybym jej dodała tylko jedną warstwę i to też zalezy co to miałoby być, mało konkretna ta zasada ;-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady
juz jesteśmy po chrzcinach i zrobiłam wielkie ufffff
moja córeczka była baaardzo grzeczna,
 
A tak wyglądalismy
nasza trójka i moja bratannica - zakochana w Emilce :-)
 

Załączniki

  • 22.jpg
    22.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 119
Qurcze widze że większosć mam już ochrzcila swoje pociechy...tylko my jeszcze w tyle......ja czekam do wiosny...moze na Wielkanoc?
Chrzesną bedzie moja siostra rodzona.....ktora jest w 2 miesiącu ciązy;-)
 
JejQ Renik jaki Twoj maz jest podobny do mojego kumpla ... gdybym nie wiedziala, to bym pomyslala ze to On :szok: ...chyba ze , jest cos o czym nie wiem :laugh2:
 
Moniqa no nigdy nie wiadomo, może to "on" :-), chyba, że jest coś, że lepiej by było zeby to był "on";-)
 
Czarodziejka nie jestes sama. My tez planujemy chrzciny najwczesniej na Wielkanoc- poczekamy, az bedzie ladnie i cieplo. Chcialabym w Swieta WN ale obawiam sie, ze skoro nie ma zimy w styczniu, to w kwietniu moze lezec snieg.
 
Hej my chrzciny mam 20 stycznia nie robie zadnej imprezki bo kasy zabardzo nie mamy, chrestna bedzie moja siostra i przyjaciel moj.
 
reklama
Dziewczyny!!! My chrzcimy malucha w drugi dzień świąt Wielkanocy. Powiedzcie co oprócz ubranka trzeba kupić dziecku?? ps. co to jest krzyżmo:zawstydzona/y::confused:
 
Do góry