reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

30 os. to rzeczywiście dużo. U nas będzie 11-12 os, a zapraszamy tylko na zwykły obiad do restauracji bo tam organizacja chrzcin to ok 70zł za os. a nas na to nie stać, nie mamy też zamiaru brać z tej okazji kredytu
 
reklama
Chciałabym zaprosić też tylko te 11-12 osób, a nie 30:( Ale no mam nie zaprosić siostry rodzonej czy brata? Głupio tak... Ja kredytu też nie zamierzam brać z tego powodu (tym bardziej, ze i tak mi by nie dali).
 
My chrzciny robimy w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, ponieważ chrzestna (córka mojego brata) studiuje i w styczniu ma egzaminy a nie chcemy długo czekać (Tosia miała 8 tyg jak był chrzest a Kornelek będzie miał 7 tygodni)bo im mniejsze to większa szansa, że będzie spać w kościele.na chrzestnych tak jak wyżej córka mojego brata i syn mojej siostry bo rodzeństwo tak jak to określiła moja najstarsza siostra jest za stare na chrzestnych mają ponad 50 lat(siostra53, brat 52 i siostra 50)więc ich dzieci.
Imprezę robimy w domu w sumie mamy już odpowiedni metraż kupiliśmy na tą okazję drugi stół i 6 krzeseł -przydały się na zmianę do kuchni wcześniejsze były za małe, ale tez je wykorzystamy.Będzie 24 osoby sami najbliżsi - rodzeństwo i ich dzieci, niektóre już z rodzinami. Od męża tylko5 osób reszta ode mnie. Chrzest w kościele w parafii do której teraz należymy potem obiad i desery w domu no i trochę alkoholu mąż planuje postawić. A ja to u Was stawiacie coś??
 
U nas też na chrzciny się stawia alkohol, a komunia to tylko przy winku jedynie choć większość ludzi i tak stawia mnóstwo wódy na komunii. Ja się cieszę co do alkoholu bo zostało nam dużo z wesela więc mamy alkohol z głowy czyli spory wydatek mniej;) Tylko dokupić napoje i jedzenie;) Ale do Wielkanocy jeszcze dużo czasu;)
 
My chrzciny robimy w Trzech Króli, tez u nas będzie 30 osób, sama najbliższa rodzina (mam 5 cioro rodzeństwa). Robimy w domu, w sumie na każdej imprezie przyjmuje tyle gości więc mnie to nie przeraża.
chrzestna będzie przyjaciółka rodzińy i kuzyn M.
teraz czekam na zamówione zaproszenia ze zdjęciem mojego malenstwa, w piątek już wysłali, zamawiałam na Allegro : ZAPROSZENIA NA CHRZEST ZE ZDJĘCIEM DUŻY GRATIS A3 (1953510725) - Aukcje internetowe Allegro
 
Oj wlasnie u nas tez bedzie sporo osob - minimum 20 osob, a jakby cale rodzenstwo meza zjechalo z dziecmi to tez 30 osob :confused2: No i kase trzeba miec na resteuracje.... Dlatego chciala laczyc dwie okazje - Chy Kuby i urodziny Macka, bo rdzina i ta bezie chciala nas odwiedziac z obydwu okazji




Wiecie a ja byly Chrzciny Macka to byla tylko rodzina meza i moi rodzice i wyszlo z tego 22 osoby. A rodinasiepowiekszyla przez te lata o male bliźniaki. Maz ma duza rodzine, nie to co ja, nawet siostry, czy brata i zupeln mam kogo prosic o to aby byli Chrzestnymi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My planujemy chrzest na wczesną wiosnę, żeby cieplej było. Będzie nas w sumie 10 osób, zrobimy obiad i deser w restauracji. Jeśli chodzi o alkohol to raczej nie będzie, ewentualnie wino do obiadu, ale pewnie nie, bo moja rodzina niepijąca.
 
Do góry