reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

ubranko ze chrztu spakowałam w ładne pudełeczko i schowałam na pamiątke .
A chrzest kosztował nas 1600zł + alkochol , było 16 osób to dosyć sporo w porównaniu do Lenki a mieliśmy i tak taniej bo po znajomości i opuścili 50 zł od osoby. naszczęście ja niezapłaciłam ani grosza - imprezke niuńkowi zafundował teściu ja napewno bym sie tak nieszarpneła:no:
 
reklama
Ja sie wydarłam na swojego i postawiłam na swoim nie bede wiecznie przekładać imprezy nie robie bo nikt nie przyjedzie z pl Beda tylko rodzice chrzesni z noclegiem i my zrobie kolacje i śniadanie potem napewno pojada bo ich syn zostanie sam w domu...
 
My już po chrzcinach :-)
 

Załączniki

  • chrzciny.jpg
    chrzciny.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 111
a u nas juz zaplanowane
chrzciny odbeda sie w pierwszy dzien swiat, obiadek w domciu i minimalna ilosc alkoholu tzn tylko na toast.
Osob bedzie ok 15-16 najblizsza rodzinka, a teraz jestem na etapie szukania cieplejszej sukienusi dla niunki, moze jakiejs polarkowej bo prezciuez trzaskajaca zima bedzie :)
znacie mze dziewczyny jakies strony internetowe z cieplejszymi sukienkami, bo poki co to ja znalazlam tylko takie letnie badz wiosenne
 
reklama
A my bylismy teraz w Pl zeby ochrzcic malego,ale niestety nic z tego:no:Nie mamy ślubu kościelnego i ksiadz nam odmowil,powiedzial ze jak Gabrys bedzie duzy i bedzie chcial byc katolikiem to sam sie ochrzci i ze nie ma co robic katolikow na sile :shocked2:i ze probujemy tworzyc nowa wiare,i ze nawet sam papiez nam nie ochrzci :-( a na koniec dodal cytuje Pan Bóg raz juz dal wam znak bozy ,ze tak nie mozna bez slubu koscielnego ,zabierajac wam pierwsze dziecko:wściekła/y: (zmarlo 2 dni po po porodzie ktory byl w 26 tygodni ciazy ),jestem zla i juz mam dosyc a nie chce tutaj chrzcic!!!!
 
Do góry