reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

Ja tam takiego parcia na suknię nie miałam, tzn wybrałam sobie jaką chciałam wypożyczyłam uszytą nową dla mnie za 600 zł po weselu problem miałam z głowy, suknię oddałam i nie wala mi się w szafie bo wbrew pozorom nie tak łatwo sprzedać suknię a dawać np ok 3tyś to dla mnie było za drogo.
 
reklama
Ja tam takiego parcia na suknię nie miałam, tzn wybrałam sobie jaką chciałam wypożyczyłam uszytą nową dla mnie za 600 zł po weselu problem miałam z głowy, suknię oddałam i nie wala mi się w szafie bo wbrew pozorom nie tak łatwo sprzedać suknię a dawać np ok 3tyś to dla mnie było za drogo.

ta suknia jest dość "chodliwa" i szybko się sprzedaje, więc nie będzie z tym problemu ;)
 
afiliacja;6354352]nie pytaj... dla nas to bardzo dużo, ale stwierdziłam, że ślub bierze się raz w życiu. Na prawdę dostałam fioła na punkcie tej sukni i wiem, że jak założę jakąkolwiek inną, to będę żałować i całe wesele mysleć, że miałam iśc własnie w tej sukni... :/

po prostu w każdej innej czułam się jak w przebraniu, a w tej czuję się sobą :)

edit: w rzeczywistości suknia wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu :)
Afi ja tylko tak zapytalam o cene,sorki. Ja jak szukalam to spodobala mi sie tam za 5tys ale tyle nie chcialam wydawac.Ja tez tak czasami mam ze jak sie cos spodoba to chodzby nie wiem jak inne bylo ladne to musi byc tylko TO. Ja za swoja 5 lat temu dalam 2,5 tys i do tej pory lezy isie kurzy.
A jaki masz rozmiar ?
 
Afi ja tylko tak zapytalam o cene,sorki. Ja jak szukalam to spodobala mi sie tam za 5tys ale tyle nie chcialam wydawac.Ja tez tak czasami mam ze jak sie cos spodoba to chodzby nie wiem jak inne bylo ladne to musi byc tylko TO. Ja za swoja 5 lat temu dalam 2,5 tys i do tej pory lezy isie kurzy.
A jaki masz rozmiar ?

rozm. 36/38 (trudno powiedzieć), a dlaczego pytasz? chcesz mi swoja suknie sprzedac? hehe ;)
a ceną nie mam co się chwalić ;)
 
nie pytaj... dla nas to bardzo dużo, ale stwierdziłam, że ślub bierze się raz w życiu. Na prawdę dostałam fioła na punkcie tej sukni i wiem, że jak założę jakąkolwiek inną, to będę żałować i całe wesele mysleć, że miałam iśc własnie w tej sukni... :/
edit: w rzeczywistości suknia wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu :)

No nie mów,że raz w życiu ;-) Ja raz już wyszłam za mąż,może wyjdę i drugi raz,więc będzie drugi ślub i drugie wesele ;-)
Co do sukni jest piękna,nie ma co się zastanawiać i żałować. Mój typ sukni,to krótka sukienka mini i wysokie szpilki ;-) Zaznaczam,że to mój typ,bo noszę tylko krótkie sukienki i taką bym sobie wybrała dla siebie.
 
mnie się wydaje że nie ma się co spierać co do fasonu sukni bo każda ma swój gust i nie każdemu to samo się podoba...

jak ja szykowałam się do ślubu to prawie wszyscy mówili mi że głupia jestem że kupuję sukienkę nową za tyllllle kasy(2100zł), bardzo mnie to złościło...bo jak człowiek się na coś uprze to nie ma bata;P


i byłam tego samego zdania co Afi....ślub bierze się raz w życiu i można sobie strzelić ekstra kieckę;P

A gdyby nie daj boże miała się rozwieść i mieć drugi ślub...a byłby to już wówczas ślub cywilny to na pewno wybrałabym krótką sukienkę tak jak Agnieszka pisze:)
 
reklama
a ja tak odbiegając od tematu slubów...
wczoraj udało mi się załatwić chrzest na 26 grudnia... cos tam probował proboszcz nosem krecic.. ale się uparłam... zresztą w 2 dzień swiat przyjezdza moj ojciec specjalnie na chrzciny... i knajpa w 98 % też załatwiona... menu ustalone... i wybrałam też jako podarunki dla gości migdały.. to mi zajęło najwięcej czasu w głowie..jakie, jaki kolor.. itp. itd... no ale sukieneczki nie mam dla Agaty.... buuuu
pomóżcie proszę coś fajnego wybrać.. skromnego ale godnego uroczystości.. WSZYSTKIE POMYSŁY MILE WIDZIANE...
 
Do góry