reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

reklama
Każde dziecko reaguje inaczej – u synka nie było problemu i można było mu żelem posmarować dziąsła, ale z córką nie ma szans. Wyrywa się, teraz też i gryzie. Nie wiem, czy to kwestia dziewczynek, czy co :p Mały diabełek się z niej zrobił. U mnie pomaga Camilia na to całe ząbkowanie. Jak trzeba też idą w ruch gryzaki i tak jakoś nie marudzi :)
 
tez kupiłam Camilie.lekarz mi polecił. i faktycznie po podaniu małej pomaga. Orelka nie tylko Twoja mała to diabełek :0 moja nie lepsza hehe
 
Witam,

mamy problem z kupkami Synka. Mały ma rok i pięć miesięcy. Nadal karmię Go piersią (trzy razy w ciągu doby - rano po przebudzeniu, około 11.00 jak łapie drzemkę i około 20.30 jak idzie spać). Poza tym obiady, kaszki, owoce, jogurty, trochę słodyczy itd. Problem jest taki, że Mały robi dwie czasem nawet trzy kupki dziennie i prawie zawsze są one luźne nie wodniste, ale luźne. Jak jest u Waszych dzieci?

Pozdrawiam
 
Witam,
od tygodnia mam pewien problem z córcia, który spedza mi sen z powiek.
po pierwsze troche faktów: Mala ma 19 mies, chodzi do zlobka dwa razy w tyg, ma atopowe zapalenie skóry i zadnych wiecej wiadomych mi alergii. od pewnego czasu jest przeziebiona. katar i kasze powraca dosc czesto ze wzgledu na zlobek
od zeszlego tygodnia zaczela miec luzne kupki (jasne, kwasny zapach ze sluzem)
pierwsza mysl, zjadla cos co ja uczulilo. przez nastepne dni wprowadzilam jej lagodna diete, wszystko lekkostrawne, kleiki ryzowe, itp. biegunki jednak nie ustapily.
zaczelam podawac dicoflof 30, ale jak narazie bez rezultatow.
bylam z nia u lekarza w piatek, ale w sumie nic mi lekarz nowego nie powiedzial, oprocz tego, ze trzeba zaczekac na wyniki analizy kalu.

tu moje pytanie, czy wiecie moze, czy uczulenie na gluten moze sie pojawic nagle?
córcia nigdy nie miala zadnych reakcji po glutenie, ale to jedyne co mi przychodzi do glowy.

piszcie prosze co o tym sadzicie, bo ja juz nie wiem co myslec.
 
właśnie, na razie poczekaj na badanie kału :tak: a może mała dostaje w żłobku coś do jedzenia czego nie może?
a może to w wyniku właśnie tych infekcji?
 
reklama
zeby ma wszystkie, oprócz piatek, ale narazie nie widze zadnych oznak wyzynania.
to chyba jednak ten gluten, bo dzis nie dostala nic z glutenem i od razu widac poprawe.
ale czy to mozliwe, ze tak nagle????
 
Do góry