reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

reklama
Byłam wzoraj u ortopedy z moja dwuletnią córeczką Julcią i stwierdziła koślawe stópki i krzywienie kolanek do wewnątrz, zaleciła kupno bucików firmy "Bartek" z obcasem Thomasa, mają mieć obcas 5mm, od strony zewnętrznej wynosi on 5mm ale do strony wewnętrznej zmniejsza się:-(czy jest to normlane czy kupiłam złe butki? prosze o szybką odpowiedź!
 
Byłam wzoraj u ortopedy z moja dwuletnią córeczką Julcią i stwierdziła koślawe stópki i krzywienie kolanek do wewnątrz, zaleciła kupno bucików firmy "Bartek" z obcasem Thomasa, mają mieć obcas 5mm, od strony zewnętrznej wynosi on 5mm ale do strony wewnętrznej zmniejsza się:-(czy jest to normlane czy kupiłam złe butki? prosze o szybką odpowiedź!
Jezeli koślawi stópki do środka, to takie "wykrzywienie" obcasa powoduje, że dziecko stawia stopy w prawidłowy sposób. Niech Pani postawi stopę na podłodze i uniesie piętę od zewn. strony lekko do góry, wtedy palce w naturalny sposób kierują się na zewnątrz. To tak na chłopski rozum;-)
 
Moja małą wczoraj w nocy miała wysoką gorączke,prawie 40,wczoraj tez. Dawałam jej od gorączki. DZis tylko stan podgąrączkowy. Nic nie je,rano i w południe dałam jej mleko(bebiko) ale od razu zwróciła obie porcje. Dodam ze ani kataru ani kaszlu nie ma.. Martwic sie tym zwracaniem?
 
A może to trzydniówka?Jest gorączka bez innych objawów.Ale jak nie przejdzie w ciągu doby nie lekceważ jedź do lekarza, może to wirus, dla takiego malca może być niebezpieczny
 
reklama
Witam,
Moj 2letni synek od 3 tygodni zaczal krzywo stawiac stopki,piety uciekaja mu do srodka.Kupilam mu nowe trempki i w nich ewidentnie widac,ze krzywo chodzi.Z poczatku myslalam,ze buty sa zle wyprofilowane,ale gdy chodzi na bosaka to tez widac.Co moze poradzic mi ortopeda w takiej sytuacji?
 
Do góry