reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby w ciąży ( cholestaza , rożyczka, toksoplazmoza..i inne)

reklama
Myslę, że nigdy nie zaszkodzi jak skonsultujesz te wyniki z innym ginekologiem, skoro tamten sie nie wypowiedział to nie najlepiej o nim świadczy, może trzeba zmienić gina :confused:.
Ja też cos tam miałam w moczu (juz nie pamiętam :sorry2:co) i brałam witamine C i jakies inne specyfiki ale nie antybiotyki -nie było takiej potrzeby, z tym, że potem około 25 tyg. ciązy wybrałam całą serię antybiotyków bo wykryto u mie w wymazie z szyjki bakterie coli i jeszcze jakies inne, a dziecko urodziło się zdrowe, także jak mus to mus, czasem trzeba zażyc antybiotyk.

Najlepiej jednak zapytaj się ginekologa, co brać, wypytaj o wszystko, lekarzowi rodzinnemu bez konsultacji z ginekologiem chyba bym nie zaufała :no:
 
wlasnie rozmawialam z moim gino. powiedzial, ze spokojnie moge ten akurat lek brac i ze faktycznie trzeba to zaleczyc... witamina c jest dobra, ale jak nie ma bakterii, a u mnie sie takowe pojawily, bez czegos silniejszego ich nie wybije.
trzymajcie kciuki :)
moze ktoras z was miala podobny problem?
 
Witam!
Jestem w 6 tyg ciąży. Męczą mnie koszmarne wzdęcia i kolki jelitowe takie, że czasem w nocy wyję z bólu.:-( Trwa to z 15 min. i przechodzi. Gin. twierdzi, że z ciążą wszystko OK i ze to wina jelit.
Czy któras z Was tez ma/ miała takie koszmarnie bolesne kolki? Macie na nie jakis sposób?
 
ja mam tak samo z tym,że cierpię na zespól jelita drażliwego i w ciąży mi dokucza...leków nie dostałam ścisła dieta i do tego melsiy się napic zero gazowanego smażonego dieta lekkostrawna....myślę,że mozesz mietę popijać też na pewno pomoże...aha mi lekarz powiedział,że mogę zazyć nospę jak już mnie weźmie tylko nie wiem czy nospę się bierze w pierwszym trymestrze nie chciałabym cie w błąd wprowadzić....
 
ja rowniez mialam problemy z pecherzem w pierwszej ciazy..czesto bralam wtedy amotaks nawet krotko przed urodzeniem dzidzi a urodzilam slicznego i zdrowego synusia takze nie martw sie:tak:
jesli chcesz zakwasic srodowisko w ukladzie moczowym zawsze mozesz pic herbatki lub soki z zurawiny- sprawdzony sposob:tak:.

duzo zdrowka zycze:-)
 
Witam !!!!
Jestem w 30 tyg ciąży, od dwóch tyg wiem że mam cukrzycę ciążową, teraz biorę insulinę, 7 razy dziennei mierzę poziom cukru , mam dietę. Czy est ktoś w podobnej sytuacji. Pomóżcie.
 
lorcia, za taka dobra wiadsomosc to powinnam cie ozłocić. wiem, ze jak trzeba to trzeba, ale martwilam sie o maluszka...
sok z zurawiny zaczelam pic nalogowo. ale to fajny nałog :)
 
reklama
Spokojnie możesz brać nospe w pierwszym trymestrze, ja miałam ciąże zagrożoną i brałam od 8 tyg. Proponuję udać się też do lekarza rodzinnego może on coś podpowie.Powodzenia
 
Do góry