reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

chłopiec czy dziewczynka?

  • bliźnięta - chłopcy ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - dziewczynki ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - parka ; )

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    71
Skaba naprawdę myślisz o trzecim????:szok:

naprawdę.. naprawdę.. o ile tylko nam Pan Bóg pozwoli..:-):tak::tak::-)
a dzisiaj mi siostra powiedziała, że jak tata jej mówił, że będziemy mieć córkę (był 100% przekonany, że będzie drugi syn) to dodał: No i dobrze, teraz będą mieć wszystkie dzieci to może im głupoty z głowy wylecą:-D:-D:-D ale ja nawet w nowym domu już zaplanowałam miejsce dla trójeczki..
 
reklama
hej dziewczyny!
Noo..w końcu doczekałam sie i ja..i mogłam wziąść udział w ankiecie..No więc dziewczynka!
Wczoraj na wizycie pierwszą rzecz jaką zobaczył gin na usg. to..Wargi sromowe większe..i mniejsze....-rozśmieszył mnie że hej! I pod koniec usg. potwierdził..i uwiecznił na zdjęciu..
No więc dziewuszki górą!

dev067pp___.png
 
Skaba popieram :-) ja też bym chciała więcej dzieci (chociaz dopiero pierwsze w drodze:-D) o ile mnie na to będzie stać :-) dwójka to minimum a trójeczka to w sam raz :-) a mój ojciec jak mukiedyś powiedziałam że jak będzie mnie stać to moge mieć nawet piątkę stwierdziłą " i bardzo dobrze! trójke mofge ci nawet wychować":-D:-D:-D
 
niby cały czas mówiłam, że będzie chłopiec, zresztą wszyscy dookoła mnie tak mówili.. no cóż nie sprawdziły się przesądy o kształcie brzucha, niezgodności RH itp., ani nawet niby naukowe metody planowania płci (wg wykresu Marysię skonstruowaliśmy w dniu cyklu, w którym jest największe prawdopodobieństwo poczecia syna - Bartek powstał w tym samym dniu cyklu).. ale cały czas w głowie kołatały mi się myśli o córeczce.. :-D:-D

Skaba potwierdzam, też cały czas myślałam i miałam nadzieję że będzie synek - od zawsze jakieś takie założenie miałam.I chciałam mieć zawsze starszego brata. Z początku stukaliśmy się (perfidnie) w "dni chłopięce" ale jak przez 2 m-ce nie wyszło, machłam ręką i już cały czas ..... i jest córcia :-D:laugh2:

No i super że nasze wstydnisie przegoniły chłopaków! :laugh2:
 
Gratuluję kolejnych dziewczynek!!!!


Ja też chciałabym trójeczkę - Tymon, drugi syn a na końcu tak po ciut większej przerwie córcia :-) (u mojego małżona tak jest w rodzinie)

A Tymon musiał być Tymonem, bo tak sobie wymarzyłam (łącznie z imieniem) jak jeszcze nawet małżona nie znałam :-D:-p:laugh2:. I jak mi mówili, że niekoniecznie musi to być syn przecież to zawsze odpowiadałam: jak to nie? - przecież ja zawsze osiągam to co chcę! :-p;-)
ps. poza tym było drugie wyjście, bo w klinice mojego gina robią operacje zmiany płci..... :-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p:-p
 
:-p:laugh2:. I jak mi mówili, że niekoniecznie musi to być syn przecież to zawsze odpowiadałam: jak to nie? - przecież ja zawsze osiągam to co chcę! :-p;-)


No właśnie Ninja - w naszym związku to jest na odwrót - to mężuś ma co chce :-D No i ma córcię :laugh2:
Całe szczęście że nie protestował co do wesela bo tu wszystko było po mojemu, no i Filip (jak kiedyś będzie) to to imię bezdyskusyjne!! Zawsze miał być Filip! :laugh2:
 
A ja, pewnie dlatego ze jedynaczka, zawsze chcialam miec 5 dzieciaczkow :-D:-). Jak mamie i babci powiedzialam (a obie prawie umarly przy porodzie!) to sie tylko w glowe pukaly :-D Rod niestety powiedzial ze maximum dwujeczka wiec wydaje mi sie ze tez na trojce stanie, no chyba ze beda blizniaki, co w rodzinie meza jak w zegarku co drugie pokolenie sie zdarza wiec akurat na nas wypada :happy::tak:. Numer dwa juz zaplanowalismy za okolo 2 lata. Co do plci to na poczatku chcialam dziewczynke pierwsza, zeby pomagala przy reszcie ;-), a teraz mi wszystko jedno, oby bylo zdrowe.
 
A ja mam nadzieję ze moja "chyba dziewczynka" zostanie "na pewno dziewczynka" i będę mieć parkę i na tym koniec, za stara jestem na więcej dzieci( wiem, wiem koło 40 tez można ale wolę jednak nie):tak:
 
reklama
Smutno mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem ze jutro tez bedzie mi smutno ze myslałam tak dzisiaj. :-:)-( :-:)-( :-:)-(

Własnie dowiedziałam sie ze................nasz upragniony synus nie ma siusiaka tylko cipencje.W sumie najwazniejsze zeby dzidzia była zdrowa ale....... tak bardzo chciłam urodzic J. synka.Byłam wrecz pewna ze to chłopczyk.Wszystkie ubraka i w ogole mam dla boya.
Ku.... ale jestem głupia jutro pewnie bede załowała ze napisałam tego posta.
Musze sie z tym przespac..............
 
Do góry