reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

chłopiec czy dziewczynka?

  • bliźnięta - chłopcy ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - dziewczynki ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - parka ; )

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    71
Hej.Dzieki dziewczyny juz mi troche lepiej.Wczoraj sobie troche poryczałam bez sensu ale spoko.
Poszłam wczoraj na usg i kaze pani sisiora szukac a ona na to pisiora nie ma ale jesct cipcia.A ja szok i kaze jej dobrze poszukac, a ona znowu cipcia.:szok::szok:

Zapytałam tez czy to normalne ze jak siadam to mnie w dole brzucha boli a ona mnie wysłała na badanie tam kolejka 5pan i 2babki co sie uwijaja jak muchy w smole.zrbili mi chyba cos w rodzaju ekg serduszka małej,niedopytałam do konca bo w miedzyczasie widziałam jak pani wody chlusneły i mnie zatkało izapomniałam co sie miałam zapytac.

Po 3h odpadał mi tyłek od siedzenia i dałam sobie spokoj poszłam do domu.
W tym czasie dostałam chyba z 5 sms-ów od Jacka co bedzie??
Napisałam ze powiem jak sie zobaczymy na skypiebo chce zobaczyc jego mine, a on na to ze na twarzy ma juz banana bo jak tak pisze to na 100%boy A ja w ryk.Pozniej zadzwoniłam do niego i powidziałm ze synus ma cipencje i ze tak bardzo chciała urodzic mu synka.A on ze durna jestem i zeby tylko zdrowe było i ze mimo wszystkosiecieszy itd.Znamy sie nie od wczoraj i wiem ze był troche rozczarowany i pewnie miał gadake przygotowana na te ewentualnosc.A dzis stwierdził ze jak jego przyjaciel ma 2 córy to on tez moze miec ale tylko 1:-)
Musimy sie poprostu oswoic z ta mysla i bedzie ok
 
reklama
Za to obie babcie happy moja mama sie cieszy bo bedzie miała 2 kobitke bo ma juz 4 łobuzów a 2babcia ma juz 2 chłopców i straciła nadzieje na dziewczynke bo niby tak ładnie wygladam w ciązy;-)
Mam nadzieje ze tatus zakocha sie w swojej córci tj.jest zakochany w swoim synku i mam nadzieje ze bedzie dla niej takim wspaniałym ojcem jakim jest dla Huberta
 
A on ze durna jestem i zeby tylko zdrowe było i ze mimo wszystko sie cieszy itd.Znamy sie nie od wczoraj i wiem ze był troche rozczarowany i pewnie miał gadake przygotowana na te ewentualnosc.A dzis stwierdził ze jak jego przyjaciel ma 2 córy to on tez moze miec ale tylko 1:-)
Musimy sie poprostu oswoic z ta mysla i bedzie ok

Befatka - dobrze Ci małżon powiedział! Za bardzo wzięłaś sobie do serca że musi być synek, a wiesz że życie lubi płatać figle a rozczarowania są bolesne.
Ale jak pisałam wcześniej dziewczynki są kochane i zobaczysz że jak się urodzi to będziesz żałować że tak kiedyś pomyślałaś :sorry2:
 
Befatka - ja myślałam, że gin Ci wcześniej powiedział, że to chłopiec, a tu się okazuje, że Ty sama sobie taki film wkręciłaś... :-p
Idź Ty, zobaczysz, że jeszcze będziesz miała wyrzuty sumienia, że się martwiłaś , że to nie chłopak! :evil::-p
 
No Befatka co ty?Zobacz jakie my wszystkie tu babeczki fajne jesteśmy a będzie nas więcej:-D.I ktoś nas będzie musiał kiedyś zastąpic:-)
 
Spoko laski juz jest lepiej wielkie dzieki.Musiałam tylko to wszystko przetrawic.No i widze ze nie tylko ja miałam taka sytuacje.
Ninja ok. 26tyg byłam u polskiej ginki powiedziła ze cos jest ale to moze byc siusiak albo pepowina, a reszte dopowiedzialismy sobie sami
 
reklama
Otóż to i ja mam nadzieję,że u mnie już się inaczej nie okarze:tak:!!Bo jak nie widział to mówił,że jest bokiem albo ma pępowinę między nóżkami.Dopiero za jakiś czas mi pokazał jak wyglądają wareczki na usg to mu uwierzyłam,a następnym razem mi potwierdził.;-)
 
Do góry