reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

chłopiec czy dziewczynka?

  • bliźnięta - chłopcy ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - dziewczynki ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - parka ; )

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    71
HEHE Dasz rade Sabincia!

Elip
gratulacje córci.

A co do mnie, to prosiłam Arletke i zmieniła w sondzie ale już nie dała rady i niestety widnieje jako że mam mieć synka (ale w głosowaniu jest poprawione)
 
reklama
elip-gratulacje:-) no to kobiety gora! Ja mam nadzieje ze mojemu nic nie odpadnie bo i w sumie widzialam tego sisiorka:-D:-D:-D
sabincia-dasz rade bo co wlasny to wlasny :-)
 
Elip, Kasia_s gratuluję córeczek:-):-):-)
no proszę i rzeczywiście te dziewczynki takie wstydliwe, bo w ostatnim czasie to nam się same panny objawiają:-)

marteczka ja miałam tak samo jak ty.. niby cały czas mówiłam, że będzie chłopiec, zresztą wszyscy dookoła mnie tak mówili.. no cóż nie sprawdziły się przesądy o kształcie brzucha, niezgodności RH itp., ani nawet niby naukowe metody planowania płci (wg wykresu Marysię skonstruowaliśmy w dniu cyklu, w którym jest największe prawdopodobieństwo poczecia syna - Bartek powstał w tym samym dniu cyklu).. ale cały czas w głowie kołatały mi się myśli o córeczce.. pamiętam nawet jak śnilo mi się, że urodziłam syna i rano czulam się taka zawiedziona, rozczarowana..hmm.. ale nadal nie umiem w to uwierzyć.. no i trzeci musi być syn:-D:-D
 
dzieki :-) chociaż zawsze chciałam pierwszego chłopca to i tak się bardzo ciesze z córci :-) od czasu jak zaczełyście pisać o tych spineczkach...:-D
 
reklama
moja siorka jak była wczoraj i oglądała ciuszki to stwierdziła,że na dziewczynki są fajniejsze ciuszki i mówi mi: a Ty głupia chciałaś chłopca,wtedy byś go nie mogła ubierac w takie słodkie ciuszki.:sorry2:i dzisiaj poleciała i kupiła jej dwie sukieneczki jeansowe,polar i bluzeczkę:laugh2:
 
Do góry