reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
z pierwsza ciaza wg tabelki mi sie sprawdza z druga sie okaze wychodzi ze cora ma byc :)
choc mam przeczucie ze jednak cora kto wie 11 maja mam wizyte i bede miec usg to moze sie dowiem :)
 
eli88 i toja mi również śnił się kilka razy chłopczyk i większość mówi, że będę miała synka, a lekarz na USG powiedział, że widzi dziewczynkę;-)
Tak za 2 miesiące wybieram się na USG 3d, więc może jak sama zobaczę to będę pewna, bo na USG 2d nic nie widziałam:-D
 
Elunia wielkie gratulacje :-):-):-)
Mnie z tabelki wychodzi syn, bez względu na miesiąc poczęcia,tzn.grudzień albo styczeń,ale po cichu liczę,że znajdę się w tych 8% błędów statystycznych i będzie córa.:-p
 
u mnie w tabelce, z innych wróżb, z objawów i z opinii ludzi wynikało że będzie córka :-) a jednak będzie synek :-D

babcie zdziwione :) hehe bo mają samych wnuków i się łudziły że tym razem będą miały komu sukienki kupować :)
 
Elunia GRATULUJE SYNKA:tak::-):tak:

Moze i ja jutro bede sie mogla pochwalic kogo mam pod serduszkiem:tak:;-)Trzymajcie kciuki;-)

Wszystkie wrozby z obraczkami na dziewczynke objawy tez, ale jesli chodzi o wyglad to wszyscy mowia ze chlopczyk, w tabeli raczej chlopczyk, a ja czuje ze coreczka...czy jutro bede mogla Wam potwierdzic.....:confused:;-)
 
reklama
Do góry