reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja juz chciałam meza przekabacic aby coreczka miała Laura Jasmin (oczywiscie moje pierwsze ;-) ) ale nie jest taki głupi
 
A ja nadal nie wiem:( Lekarz się nawet zdziwił, że wszystko można obejrzeć tylko płeć niestety, tak się nogami zasłoniło, że niestety. A wymusiłam, żeby teraz podejrzeć, a nie czekać do sierpnia, a tutaj niestety w sierpniu będziemy robić usg z mierzeniem i podglądaniem. A w piątek fotkę dostałam:) z profilu główki z rączką. Może uda mi się wrzucić do galerii.
 
ja juz chciałam meza przekabacic aby coreczka miała Laura Jasmin (oczywiscie moje pierwsze ;-) ) ale nie jest taki głupi

A ja gdybym miala coreczke i gdyby maz sie zgodzil, nazwalabym ja Jasmina. Jasmina jest przepieknym imieniem! Takim klasycznym polskim starym imieniem. Kojarzy mi sie z dwudziestoleciem miedzywojennym (moj ulubiony okres).
 
A ja gdybym miala coreczke i gdyby maz sie zgodzil, nazwalabym ja Jasmina. Jasmina jest przepieknym imieniem! Takim klasycznym polskim starym imieniem. Kojarzy mi sie z dwudziestoleciem miedzywojennym (moj ulubiony okres).

u mnie w paierach by był Jasmin albo Jasmine
 
a po mojej dzisiejszej wizycie już na 100% dziewuszka:)

wiesz na 100 % to nic nie ma bo moja znajoma co miesiac chodziła do lekarza na USG i zawsze była dziewczynka ale było zdziwienie w szpitalu jak lekarz powiedział ma pani pieknego syna.
 
wiesz na 100 % to nic nie ma bo moja znajoma co miesiac chodziła do lekarza na USG i zawsze była dziewczynka ale było zdziwienie w szpitalu jak lekarz powiedział ma pani pieknego syna.

Noo tez widziałam taka sytuacje :) To się częściej zdarza jak właśnie ma być dziewczynka bo jak już jest "fujarka" widoczna to raczej się nie zdarza żeby znikała.
 
reklama
Kurcze, a u nas w ciuszkach zaczyna przeważać róż, co ja potem zrobię jak będzie Tymianek zamiast Jagody? ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry