reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
czy ktos jeszcze nie wie, kogo sie spodziewa??? czy zostalam sama na placu boju????
 
Ja nadal nie wiem:) Trochę mnie to męczy bo gadam jakoś tak nieokreśleniowo do brzucha:) A usg dopiero bedę mieć na początku sierpnia bo mój gin nie robi co wizytę:)
Chociaż mam wizytę 9 lipca, ale zapewne nie zrobi:( I tylko wymacanie od środka i tętno będzie sprawdzał.
Tak więc ladygab jesteśmy we dwie:)
 
Oj dziewczyny teraz to juz bedzie cieszko sprawdzic plec.A juz napewno w sierpniu. Dzieciaczki wieksze i skulone i sie pochowaly. Ale wydaje mi sie ze to faja sprawa tak na porodowce dopiero sie dowiedziec "Ma pani dziewczynke/chlopca" Oj chyba wieksze szczescie niz jak sie dowiadujemy wczesniej. Ale ja to taki charakterek ze 9 msc bym niewytrzymala niewiedzac co bedzie!
 
Ja mam nadzieje że tym razem u mnie pomyłki nie będzie ostatnio moja gin stwierdziła że chłopca nie widać;-) ale nie nastawiam się tym razem tzn. narazie nic nie kupuje bo znów pokój niebieski,szafa ciuszków na chłopca, a tu Natalka:-)
 
ja za pierwszym razem dowiedzialam sie w 29 tc i pomyslki nie bylo, takze mam nadzieje ze moj maly pasozyt nastepnym razem bedzie bardziej humanitarny dla mamy, niz dla portfela taty i sie ujawni.

A co do porodowki i dowiadywania sie wtedy, to mi zrobili pskusa bo jak wyciagneli zosie to jedna babka sie drzec zaczela chlopak chlopak!!!! dopiero po chwili powiedzieli gdzie chlopak dziewczynka co ty nie widzisz...no i juz wiedzialam ze to moje jest hihi
 
Dziewczynka :) po długiej niewiadomej z zakusami na chłopczyka ... Miał byc Wiktor, a będzie Emilka :)
Ciuszki już są :) Mam nadzieję, że pomyłki nie bedzie :-D chociaż jakieś takie dziwne przeczucia za mną chodzą...
 
reklama
ja się dowiedziałam pierwszy raz w 20tym tygodniu u swojej lekarki , a potwierdziła mi Pani pediatra na badaniach prenatralnych w 22 tygodniu że na 100 % chłopak :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry