reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kurcze, a u nas w ciuszkach zaczyna przeważać róż, co ja potem zrobię jak będzie Tymianek zamiast Jagody? ;-)

moja mama tez jak kupuje to wszystko rozowe. Juz mi nie dobrze od tej słodyczy ja zdecydowanie wole pastelowy zielony, niebieski czy zołty
 
Ja też widziałam wyraźnie na monitorze rozkraczone nóżki i dwie wyraźne kreseczki. :)
 
Ja jakoś nie mogę znaleźć ciuszków unisex- kolorowych. Jak już są, to tylko białe. Nawet na żółtych lub zielonych są jakieś płciowe motywy. No chyba, że mam wyjątkowego pecha ; -).
 
mi poza typowo różowymi i takimi naprawde typowo dziewczęcymi motywami zupełnie nie robi różnicy. nie wiem nadal czy będę mieć syna czy córkę, dostałam trochę ubrań po chłopcu i jeszcze dostanę i wcale się tym nie przejmuję - nawet jeśli okaże się to dziewczynka
a na plaży ostatnio kobieta kąpała swoje około roczne dziecko pod prysznicem (tzn schładzała wodą myślę bardziej;) ) no i miało niebieskie ubranko i podeszła jakaś babka w średnim wieku i już pytała czy to chłopiec, bo niebieski strój. wkurza mnie to na maksa! babka jej coś z żartem odpowiedziała, bo to oczywiście była dziewczynka.
 
z tymi kolorami ubranek, to wlasnie dla najmnejszych dzidziulkow ciezko cos znalezc co nie jest rozowe, albo niebieskie, u chlopcow ta gama moze troszke wieksza jest ale dla dziewczynek to juz jest masakra, ja sie jako sprzekonalam do rozowego, ale predzej dziewczynce sie ubierze chlopiece kolory niz chlopcu falbanki, albo kwiatuszki

Ja mam najmniejsze 2 bodziaczki jeden bialy a drugi bezowy z misiami no i czapeczke bialo- zielona w pasteli mocnej
 
No właśnie, dziewczynce ładnie w niebieskim, żółtym itd. A chłopiec w różowym już mi nie pasi :) A, że różowego koloru nieznoszę i nie mam nic w tym kolorze dla siebie to i małej chciałam uniknąć. Niestety babcie zaszalały z ciuszkami i już połowa jest różowa :) Jakoś to przeżyję :)
 
No właśnie, dziewczynce ładnie w niebieskim, żółtym itd. A chłopiec w różowym już mi nie pasi :) A, że różowego koloru nieznoszę i nie mam nic w tym kolorze dla siebie to i małej chciałam uniknąć. Niestety babcie zaszalały z ciuszkami i już połowa jest różowa :) Jakoś to przeżyję :)

a podobno kobiety w ciazy zaczynaja lubic rozowy...

hehe tez chciala uniknac rozu i co??? teraz Zosi cala rozowa chodzi, ale juz mozna inne kolory typowo dziewczece dostac wiec i czerwien i zolc sie pojawiaja
 
w moich powolutku powiekszajacych sie zbiorach ciuszkowych tez przewaza rozowy:) i tez zarzekalam sie , ze rozu nie bedzie. Ale w sklepach tendencyjnie-biale, rozowe albo niebieskie. A te malutkie dziewczece ciuszki sa takie slodkie:)
 
reklama
A ja większość ciuszków mam właśnie w neutralnych kolorkach, np. żółte z buźką kotka, beżowe z niebieskim nadrukiem, pomarańczowe, białe w paseczki, kremowe w kolorowe misie, itp. Takie mi się podobają :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry