reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
u mnie każde badanie było u innego lekarza, ja nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo określenia, ale po prostu wolałabym się już nastawić, a nie takie rozbieżne wiadomości...
 
reklama
Natolin- czasami dziecko tak sie ustawi ze naprawde ciezko zajrzec co tam rosnie, a co nie, a na kogo ty sie czujesz?????
 
nie wiem, nie mam chyba odczuć, nastawiłam się na chłopaka chyba po prostu
wolałabym, żeby lekarze od początku nie mogli tego ustalić niż żebym miała sprzeczne wiadomości ;)
 
Natolin- ja w pierwszej ciazy powiedzialam ze bedzie dziewczynka chociaz lekarz na poczatku powiedzial ze chyba bedzie chlopak, to ja i tak wiedzialam ze bedzie Zosia i koniec kropka, nawet nie bardzo imie dla chlopca wybieralam...a teraz to ja chce dziewczynke, ale wszyscy tak mowia ze bedzie chlopak ze juz sama zglupialam i nie wiem:sorry:
 
Dziś się dowiedziałam, że u mnie na 99% mieszka dziewczynka, a spodziewałam się, że to jednak będzie chłopczyk.
 
e-lona - no i super, w końcu wiesz:) gratulacje!

natolin - nie zazdroszczę niepewności... moje tez było uparte, w końcu 3 usg w ciągu jednego tygodnia i wątpliwości rozwiane.

lady - mi też wszyscy mówili, że będzie chłopak, a jest druga dziewczynka, ale ja się mocno nie nastawiam na pleć, co nie zmienia faktu, że chciałam już wiedzieć kogo zmajstrowaliśmy:)
 
Ja juz po i nadal nie wiem, kogo sie spodziewac, lekarz stwierdzil ze nie widac...hmmm

dzwonie do prywatnego i umawiam sie jutro na lipiec to bede bardziej poinformowana
 
Ja dzis sie dowiedzialam ze raczej dziewczynka i tak samo jak e-lona myslalam, ze bedzie chlopiec ;-)
 
reklama
Monimoni, Sylwia dzięki za gratki.

Monia gratuluję dziewczynki. Ja w środę się dowiem czy to nadal dziewczynka, ale pewnie tak.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry