reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja jak położę się na pół-brzuchu to wtedy mała się intensywnie rusza. Może w ten sposób się przekabaci w inną pozycję :)

3mam kciuki za wizyty!
 
reklama
gratuluję Iwcia dziewczynki!! :-)
A tak na marginesie to więcej chłopaczków czy dziewczynek się zapowiada, prowadzi ktos jakieś forumowe statrystyki?
 
Iwcia - gratulacje!!


U mnie też w końcu dziecię się rozkraczyło i będzie Alicja:) lekarz nie ma już wątpliwości, więc i ja też;) Ale ekstra!!

Co do statystyki można byłoby uzupełnić naszą listę. Część mam poprosiła o dopisanie płci. Doślijcie kolejne informacje, a będziemy mieć wszystkie dane w jednym miejscu.
A może jeszcze macie jakieś sugestie odnośnie do listy październikówek?
 
a ja po dzisiejszym usg (na nfz...) jestem skołowana całkiem...
byłam na usg w 19t1d lekarz mówił: wygląda na chłopaka, ale nie na 100%, proszę się jeszcze nie nastawiać
na usg tydzień temu (23t0d) lekarz powiedział(dosłownie): "widać fistaszka, prawdopodobnie chłopak, ale na tym etapie ciąży to nie są jeszcze 100% wiadomości"
a dzisiaj, 24t1d całe badanie dziecko było w położeniu miednicowym, które podobno uniemożliwiało zobaczenie płci, a na koniec, tuż przed skończeniem badania stwierdził, że się odwróciło i że dziewczynka...
oszaleję ;)
 
reklama
wow, natolin, no to masz zagwozdkę...

Ale nie wiem, czy nie można w 100% już stwierdzić. Ja na przełomie 23 i 24 tc miałam 100% dla chłopaka. I teraz oczywiście się potwierdziło. Może lekarz zezowaty (jak mój, który dopiero dzisiaj się dopatrzył, a tak to jechałam do innej kliniki poznać płeć) ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry