reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja podobnie jak Ladygab liczę na to, że w ten czwartek maluch ładnie się ułoży i pokaże co ma między nogami. Przed wizytą muszę chyba zjeść jakiegoś batona, żeby bardziej się dzidziol ruszał.
 
e-lona, ty tego błędu nie rób!!! ja przed ostatnim USG byłam tak zestresowana, że ucięłam sobie małą drzemkę i jak wstałam to byłam tak głodna że zjadłam snickersa - na USG Bąbel tak się ruszał, że nawet zmierzyć nic się nie dało:))))))))))))))
 
Ida_Sierpniowa to co ja mam zrobić, żeby było ok? Mój maluch jak się ułoży to potem na badaniu się za bardzo ruszyć nie chce. Do pomiarów ok, ale podejrzeć się płci nie da.
 
E-lona- pogadaj z nim, zeby sie dyspozycyjnie ulozylo, bo mamusia musi wiedziec czy roz czy niebieski kupowac hehe, moze poslucha;-)
 
Ladygab a mnie się wydaje, że z niego buntownik, bo ciągle robi wszystko, żeby nie można było poznać tej tajemnicy.
 
E-lona- taki maly i juz buntownik...wstydliwy czlek rosnie, co bedzie jakiemus obcemu facetowi pokazywac, gdyby mama sama to moze...hehe
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry