reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chcę mieć płyn micelarny!

Jak dla mnie najlepszy płyn micelarny który miałam to taki z Biodermy, czerwona buteleczka, nazywa się jakoś Sensibo. Dobrze zmywa makijaż, nic nie podrażnia, nadaje się do wrażliwej skóry. Tylko jest trochę drogi, ale ja szukam go zawsze w pormocji
 
reklama
Polecam płyny micelarne odpowiednie do cery, uwazaj by w skladzie nie bylo alkoholu, bo wtedy nie bedzie nadawal sie do codziennego uzytku :)
 
ja teraz kupiłam z garniera z olejkiem arganowym bardzo fajny dokładnie zmywa a skóra po jego użyciu jest bardzo delikatna gładka
 
Ja używałam kiedyś Biodermę z taką jasnozieloną zakrętką - nie pamiętam, jak się dokładnie nazywała.
Ale była przeznaczona do mojego typu cery.

Z kolei teraz używam wodę La Roche Posay w sprayu, ogólnie bardzo lubię tą firmę :)
 
Ja też bardzo lubię płyn micelarny Biodermy sensibio, te czerwony, teraz to mój nr 1 i póki co nie zamienię na żaden inny :)
 
Polecam ten z biodermy różowy, a jak hajsu brak to kupuje tez z Garniera :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja uzywam garniera z dodatkiem oleju arganowego :) i mydelka aleppo, tylko w zimie strasznie wysusza, ale na lato jest idealnie :)

 
płyn miceralny mam z Lirene fajnie zmywa makeup. Jeżeli chodzi o pudry to z kolei tylko Annabelle minerals , moja skóra najbardziej go polubiła, ma w składzie tylko 4 składniki i nie płynie nawet w upały.
 
reklama
Poczytaj trochę u różnych blogerek, przejrzyj KWC na wizaż.pl i na pewno coś dla siebie wybierzesz. Dobry płyn micelarny nie musi kosztować bardzo dużo.
 
Do góry