reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

reklama
Dziewczyny Wy chcecie mieć dziecko, że piszecie na tym wątku ... ? Normalnie oczy wyszły mi na wierzch jak zobaczyłam o czym Wy tu piszecie :szok:

A Ty Malwina ... No po prostu brak słów ! TŻ na tydzień przed ślubem Ci wpierdolił a Ty spokojnie idziesz oglądać "Na Wspólnej"?! Do tego przecież niby jesteś w ciąży ..
Wybacz ale moim zdaniem wszystko co tu pisałaś to jedna wielka bujda ! No bez przesady ...
 
Może i brakowało, ale skończyło się moje udzielanie na wątku "chce mieć dziecko" :) Zrobił się jeden, wielki burdel za przeproszeniem. Już nie będzie tak jak było kiedyś. Zbyt dużo osób przychodzi i odchodzi, zawracając niepotrzebnie głowe. Poza tym ciągle ktoś nowy sie wtrąca nie wiedząc czasem o co chodzi, zresztą co tu dużo gadać ... To już `NIE NASZ WĄTEK` niech bansiki, moniki, malwiny sie udzielają ... Powodzenia :)
 
Shirra też widzę, że się zrobiło zupełnie inaczej niż jak tutaj zaczęłam pisać i przykro mi, bo zaczęłam się przywiązywać :(
 
czemu dziewczyny wam to nie pasuje że przyłańcza się do was wiele nowych osób zamiast doradzać i polecać coś nowym dziewczyną to macie wąty na to że wogóle piszą na tym wątku ja was nie rozumiem jak tak można :no:
 
reklama
anulka nie o to chodzi, że nam nie pasuje, jak ktoś się do nas przyłącza, a raczej przyłączał to zawsze miło przyjmowałyśmy (przejrzyj sobie wątek), ja sama nie jestem tu od 1 posta... chodzi raczej o to, że wchodzą tu dziewczyny takie jak np. Malwina i wymyślają różne ciekawe historie do tego nie interesują się nami w ogóle. No i nagle oprócz tej jednej Malwiny przybyło kilka nowych dziewczyn i "przejęły" nasz wątek, spoko każdy ma prawo pisac, ale nie każdemu to odpowiada, tak jak np. nam ;) w związku z czym nie piszemy na tym wątku (chociaż ja akurat czasem się udzielę), zresztą nikt już nie ma wątów możecie pisac ile chcecie, przecież żądna z nas się nie wypodwiada
 
Do góry