reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

elisse z reguly to niby porod pierworodki trwa 7 godzin :D ojjj mi czasami teskno i chcialabym znow byc w ciazy :D pewnie gdyby nie ograniczenia finansowe to sprawilabym sobie kolejne :D a co, jak szalec to szalec ;P

niunia ty tam tak nie szalej w tej piwnicy :)

mazia to wpadaj poleniu****emy razem :D nie no w koncu zebralam sie i chociaz pozmywalam i obiad jakis wyczarowalam... :D

zimno...mokro..szaro...brrrrr :( ale jaki fajny pan kurier przyjechal do mnie z umowa :D no coz..musze sie swoim kurierem zadowolic :p :D
 
reklama
We sie żeście normalnie zbuntowały ! Żadna nie napisze :( A ja czekam żeby z kimś sobie pogadać!
:) Czekam na zdjęcia Matosi i Patrycji i sie chyba nie doczekam ...

Dziewczyny gdzie sie wszystkie podziewacie?? Dawajcie na BB !!! ;D
 
ja miałam trochę latania przez to całe dwa kierunki:) bo musiałam kombinować trochę z zajęciami, ale tylko trochę:p generalnie to póki co gadam jedynie z chłopakiem, który przez 3 lata w ławce w liceum siedział z moim P.:p

raczej Was już nie nadrobię:) ale postaram się być na bieżąco:)
 
niunia no ladny ten pokik widze ze Ikea przoduje. Bardzo lubie Ikee ale nie ma jej w bydgoszczy:crazy:
Anijka tak czy siak msisz pojechac z rodzicami bo oni beda wszytko podpisywac wiec podejrzewam ze jeslo chodzi o zzo to tez no i odbierac tez beda musieli Cie rodzice wiem z doswiadczenia na porodowke pojechalam z chlopakiem a i tak musialm ojca sciagac.:-p:confused2:
mazi elisse napisala swiete slowa zleci szybciej niz myslisz ja do tej pory pamietam dzien w ktorym test robilam a Miki ma juz ponad 10 miechow:-):-p

A mnie zimno doslownie wykancza nienawidze zimna a do tego moje nie ciekawe samopoczcie wcale sie nie polepsza.
 
a mi jeszcze neta nie wyłączyli.

Dzisiaj mam fatalny dzień,cały dzień w łóżku.Dosłownie zasypiam przed tv.Przerwami budzę się na jedzenie.:-):-):-):-)masakra.Ale to ta pogoda.Zaraz muszę iść coś zjeść bo już mnie ssie.

W niedziele jedziemy z moim TŻ po wódke,nie wiem jaką kupić.Mam nadzieję ,ze w makro coś odpowiedniego wybierzemy.DLa mnie to alkoholu by w ogole mogło nie być.

Ja tez czekam na Matosie i Patrycje ale chyba sie nie doczekam.Pati obiecała foty juz w poniedziałek ale jakoś ich nie ma...

KOlia a co do tego czekania.To mam nadzieję,ze zleci bo juz się doczekać nie moge.Jeszcze dzis nie potrzebnie allegro zaczełam przeglądać posciele,i takie tam pierdółki.I zachciało mi sie kupowac.Ale musze najpierw dowiedzieć się jaka płeć.A na to jeszcze musze miesiąc poczekać.
 
Kolia heh no cóż nic nie zrobię.. Mama i tak ze mną pojedzie i będzie cały czas ze swoją przyjaciółką ('druga babcia' jak to się sama nazywa :-p) wyczekiwać :-D Ostatnio nawet się mnie zapytała czy bym nie chciała żeby była ze mną przy porodzie :eek: haha ale ja raczej wolę być sama.. nawet bez mojego TŻta:tak:
Mazia
Ale musze najpierw dowiedzieć się jaka płeć.A na to jeszcze musze miesiąc poczekać.
Tylko żeby nie było u Ciebie tak jak u mnie.. Od 20 tygodnia próbuję zobaczyć na usg płeć i nie wychodzi :) Ciągle się ukrywa :(( Idziesz może na 3D? Na takim powinno się zobaczyć na pewno, choć też nie wiadomo czy nie zasłoni się :-p Ale to trzeba mieć pecha takiego jak ja :no:


U mnie nic nowego, też bym cały dzień przeleżała w łóżku bo zimno na zewnątrz jak nie wiem co :-( Już nie wiem co gorsze upały czy mróz.. Jednego i drugiego nienawidzę :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Anijka Miki tez mi sie ukrywalm jakos dopiero poltora miesiaca przed porodem sie dowiedzialam na ostatnim USG wstydnis jeden:cool2::-p Ja rodzilam z chlopakiem, tez mialam watpliwosci ale wolalam byc z nim tylko, ze on nie chcial ale jak sie zaczelo i zabierli mnie na porodowke lekarka sie go spytala czy idzie jak uslyszama to magiczne tak to bylam w niebo wzieta. A okazal sie calkiem praktyczny bo jak cos chcialam to nie musialam czekac na lekarza i wode mial mi kot poda :-)
A jak juz mam wybrac upaly czy mroz to bez zastanowiania upaly doslownie nienawidze funkcionowac w zimnie:baffled::ninja2::oo2:
A tak obie pomyslalam ze za rok twoje malenstwo bedzie mniej wiecej na tym etapie co Miki a w zeszlym rok to ja bylam na twoim etapie:sorry::-)
 
Ostatnia edycja:
Niunia nie powinnas odpoczywac przypadkiem?:)

Anijka najwazniejsze ze mama tez proponuje wiec zgode podpisze

Shirra ja pamietam jak ja szlam na pierwszy zjazd normalnie sami obcy ale szybko sie zaklimatyzowalam juz w niedziele mialam z kim pogadac i w ogole a co do siedzenia caly dzien to na poczatku tez siedzialam od rana do wieczora a potem stwierdzilam ze nie ma mowy nie chodze wiecej na wyklady mi tez nalezy sie chwila odpoczynku bo jak nie szkola to praca i tak w kolko dlatego teraz nie chodze wcale;)

Kinga jak dzieci zdrowe?

Elisse z kolega z ktorym mieszkasz?i jak bylo na filmie?

Patrycja jutro do egiptu smiga wiec sadze ze dopiero po powrocie sie dowiemy co i jak eehh tej to fajnie:)

u mnie tez zimno ale ja juz dosc mialam upalow wiec jest dobrze
my sie pogodzilismy wyjasnilismy sobie wszystko chyba dawno takiej szczerej rozmowy nie bylo zobaczymy co bedzie dalej czy zmiana bedzie na dluzej czy nie..
jesli wszystko dobrze pojdzie tzn jesli bedzie nam sie ukladac to moze jeszcze w tym roku uda nam sie razem zamieszkac juz nawet planowalismy co kupimy i gdzie co bedzie stalo i jaki kolor scian:p hehe tylko nie wiemy czy sami u brata czy niestety u mnie w mojej klitce (pokoj)ale to narazie wstepnym plan zalezy od tego czy bedzie nam sie ukladac nawet wspomnial cos o pierscionku ze w koncu trzeba sie ustatkowac..

Niunia kolor pokoju swietny:)
 
reklama
Do góry