Hej dziewczynki wybaczcie ,ze nie piszę ale jakoś nie mam czasu ani weny.
U mnie wszystko ok.Czuję się super no może oprócz senności która nie daje mi żyć:-):-)ale wolę to niż mdłości które mam nadzieję,bezpowronie odeszły.Co do słubu narazie nic nie organizujemy, na poczatku chce załatwić wszystko z pracą ,jutro mój R bedzie rozmawiał z tatą na temat ślubu,mieszkania itp.W czwartek idę do gina.I w ten weekend mamy zamiar powiedzieć mojej rodzince:-)Bo jego już cała wie.Mój R cały czas pracuje od 14 do 22 więc nawet czasu spotkac się nie mamy i pogadać.Imiona mamy juz wybrane będzie Kalinka bądź Piotruś(Piotruś jeszcze nie na 100% ale jest faworytem).A ślub nie wiem może 14 listopada? 14 jest dla nas szczesliwą liczba.
Ellise przykro mi z powodu Aniołka ale widocznie tak musiało niestety być.A co do Twojego mam nadzieję,już eks to szkoda słów!!!!
Matosia a jak tam stresik przedslubny??
Patrycja ja proponuję Ci,test owulacyjny na allegro są tanie po 1zł za sztukę.Poza tym mierz sobie tempkę i badaj śluz.Bo takie liczenie na oko nie jest miarodajne.
Cornnelka a jak u Ciebie? co z tym mieszkaniem .Brat zgodził sie wynająć.A z TŻ juz wszystko ok? dogadaliście się
Kinga nie zazdroszczę remontu.A co do Igora to niezły aparat z niego jest.
Cannela a Ty jak tam żyjesz dziewczyno? widziałam na Nk ,ze gdzieś na wczasach chyba byłaś co?
Poza tym dziewczyny powiem Wam,ze niektóre laski są strasznie głupie.Moja koleżanka bierze tabletki anty ,1 dzień po okresie zapomniała wziąźć jednej i zrobiła to na drugi dzień.Pytała się mnie mamy,sióstr,nawet na jakąś linię zadzwoniła czy jest szansa ,ze bedzie w ciązy.Wszyscy jej mówili ,ze to prawie tak jak trafienie w totoloka szóstki 6 razy podrządmpoza tym mówiłam jej ,ze jak sie boi to niech sie nie kochają albo z prezerwatywą.A ta głupia i poszla po tabletkę PO(po co? jak sie nie kochała?).Co najlepsze wzieła ją i dalej kochała się ze swoim bez dodatkowego zabezpieczenia.I teraz gdzies wyczytała,ze tabletki PO wplywają na tabletki anty, i tabletki anty moga nie działać..I chodzi zdołowana juz sobie deprim na depresję kupiła.A ja mam już dość jej narzekań i biadolenia.Seks powinien byc w niekóryc wypadkach zakazany!
dziewczynki posłuchajcie tego.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=cdUi0Y5piAY"]YouTube - do kołyski[/ame]