reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

Witam dziewczyny.
jesteśmy już w domku, okazałao się tydzień przed cesdarką że nie moge mieć znieczulenia w kręgosłup ze względu na tego naczyniaka, wobez tego zastosowano znieczuellenie ogólne.Wszystko odbyło się bez komplikacji, mamy śliczna córeńkę Paulinkę.
Chyba spokój i Wasze dobre słowa uratowały mnie bo inaczej chyba bym uciekła z tego szpitala ;)
Dziękuje za ciepłe słowa :)
Pozdrawiam, napewno pochwalę się córeńką dodając fotki :)
 
reklama
Witam dziewczyny.
jesteśmy już w domku, okazałao się tydzień przed cesdarką że nie moge mieć znieczulenia w kręgosłup ze względu na tego naczyniaka, wobez tego zastosowano znieczuellenie ogólne.Wszystko odbyło się bez komplikacji, mamy śliczna córeńkę Paulinkę.
Chyba spokój i Wasze dobre słowa uratowały mnie bo inaczej chyba bym uciekła z tego szpitala ;)
Dziękuje za ciepłe słowa :)
Pozdrawiam, napewno pochwalę się córeńką dodając fotki :)
Gratuluję córeczki Aniu:tak::-). Cieszę się, że wszystko poszło dobrze i już jesteście w domku. Pozdrawiam i samych przyjemności życzę:-D
 
Aniu, ogromne gratulki :))

A ja wpadłąm na ten wątek, bo na poprzedniej stronie martwiłam się, czy maluszek się przekreci.. i obiecałam, ze napiszę, jak to zrobi.. obrócił się :) Chyba nie chciał stresowac mamy :).. jesli tak wytrzyma, to nie bede musiała sie psychicznie przygotowywac do cc ;) ..
 
Dziękuje dziewczyny!

Cieszę się Fitusia że się dzidzia obróciła zawsze to lepiej :)
Jeszcze tylko pozostało zdjęcie szwów a rana ponoć goi się dobrze :)
Rzeczywiscie trudno wstać za pierwszym razem ale warto się zmęczyć i nie poddać za tym pierwszym razem a potem już jest co raz lepiej :)))
Dużo zależy od nas samych a ketonal to rzeczywiście nie zły lek na pierwsze godz po cesarce ;) Jeden mały zastrzyk do kroplówki i daje ulgę na pare dobrycvh godzin:)
 
Witajcie dziewczyny:-)
aniaj83, serdecznie gratuluję córeczki i życzę szybkiego powrotu do formy. Możesz mi napisać, jak dużą masz bliznę i ile szwów?
Bo ja w czwartek jednak potwierdziłam u ginekologa, że cc na 100%, nie ma odwrotu od tej decyzji. Lekarka powiedziała, że może się skończyć nawet wylewem w moim przypadku:baffled: i nikt nie weźmie za to odpowiedzialności. Tak więc od kilku dni żyję i oswajam się z tą myślą i chyba nawet mi się to podoba. Przynajmniej nie ma ryzyka dla dziecka i dla mnie, że coś sie stanie przez tą moją głowę.:tak:
 
Lepiej nie ryzykować rzeczywiście, ja właśnie ze wskazań neurologicznych miałam cesarkę(naczyniak mózgu) też ryzyko wylewu istniało.
Co do blizny to ma jakies 20 cm, szwów nie wiem ile bo one są jakby od środka zszyte i widać tylko po jednej i drugiej stronie nici a w zasadzie to takie żyłki.
Blizna jest na tyle nisko ze nawet najniższe majtki spokojnie ją zasłonią ;)
Poza tym nie wiem ale możliwe ze ona specjalnie zostala tak zszyta że myślę że jak sie zagoi to nie bedzie taka duża.
Bede trzymać kciuki za Ciebie, wszystko będzie ok zobaczysz, jak taka panikara jak ja przeszła wszystko od wenflonu bo znieczulenie ogóle to zobaczysz będzie dobrze, tylko nastaw się pozytywnie, mnie w ostatnich dniach właśnie dziewczyny na BB pomogły,wiele wyjaśniły,za co będe wdzięczna im do konca życia :)
Pozdrawiam
P.S Jak masz jakieś pytania,wątpliwości i co tylko pisz chętnie pomogę :)
 
reklama
aniaj83, bardzo Ci dziękuję za odpowiedz:-). Ja jestem trochę tym wszystkim zestresowana, ale fakt staram się nastawiać pozytywnie. Boję się trochę znieczulenia, bo właśnie jak się ma wskazania neurologiczne do cc to najczęściej robią znieczulenie ogólne. Ciekawe, jak długo będę dochodziła do siebie. Tobie to dużo czasu zajęło? Chciałabym się zając maleństwem, ale nosić podobno nie można itd...Napisz mi jeszcze proszę, ile Cię trzymali w szpitalu?Myślę też o terminie cc, pewnie się przesunie. Ja mam termin miedzy 6-9 maja, chociaż teraz to chyba zostanę kwietnióweczką:-D.
Jestem wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, może jeszcze komuś się przydadzą te informacje.;-)
A swoją drogą, córeczkę masz przesliczną, gratuluję.
 
Do góry