reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

reklama
Witajcie ja tez mialam cc w sumie to przezylam prawie 2w1 mialam skurcze rozwarcie na 10 cm. Pamietam ze darlam sie z bolu jak glupia zostaly ostatnie parcia i niestety tatno dziecka zaczelo drastycznie spadac :(.Moj synek okazal sie za duzy...szybko na sale na cc to wszystko bylo straszne, jeszcze po drodze na sale operacyjna krzyczaly na mnie ze nie mam przec...po 30 min. zobaczylam slicznego 3670kg. chlopca :-D. A moglo byc inaczej bez tego ryzyka, polozna 3 tyg. przed porodem stwierdzila ze mam waska miednice jak 13 letnia dziewczyka. Jednak w szpitalu nikt sie tym nie interesowal ....teraz jestem w drugiej ciazy bardzo chcialabym urodzic naturalnie ale nie bede ryzykowac zdrowia i zycia dziecka. Obecnie mieszkam w Anglii i poprosze o cc nie dlatego ze boje sie tego bolu tylko dlatego ze chce urodzic zdrowe dziecko bez ryzyka...Pozdrawiam
 
Ja miałam cesarkę w marcu 2009 roku. I dla mnie było to straszne przeżycie. Podziwiam mamy które decydują się same na cc. Ja nigdy nie chce tego powtórzyć.
 
reklama
Witam, mam pytanie...Czy przed cc też wykonują lewatywę?
Ja nie mialam ale cesarke mialam nie planowana, ogolnie to polozne kazaly mi sie polozyc spac ze do rana nie urodze i jeszcze kolacje mi kazaly zjesc, a synek byl juz na swiecie o 2:08 na swiecie!!!
 
Do góry