reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette

Ja też mam w planach drugiego bobasa tak za 2 lata zeby nie była zbyt duża różnica i zeby dzieciaki mogły się bawić razem. Ja mam młodszą o 5 lat siostre więc jako dziecko nie miałam w niej kompana do zabawy raczej musiłam wymykać się tajniakiem z domu zeby mały kabelek nie chodził za mną ;D dopiero teraz różnica wieku nie jest tak odczwalna i możemy pogadać. Wiem jedno napewno będe się starać o rodzeństwo dla Kuby zawsze to raźniej i ma się na kogo liczyć jak rodziców braknie.
 
reklama
anian pisze:
Ja jestem o rok starsza od Was, belferki, a następnego dzidziusia (tym razem Arka - dziweczyny mające synów - jak to się robi? ;) ) planuję (na razie ja, mężuś o tym nie wie ;D ) jakoś za dwa latka...ale pożyjemy, zobaczymy. :)
my staraliśmy się zrobić dzidziusia w dzień owulacji. Wtedy te najszybsze podobno plemniczki mają charakter męski, ale są słabe i dlatego długo nie wytrzymują. Plemniczki o charakterze żeńskim sa wolniejsze ale za to silniejsze dlatego stosunek przed jajeczkowaniem nawet do 7 dni daje dziewczynkę Podobno u nas to się sprawdziło.
 
agawa1 też o tym słyszałam, ale czekam na inne sugestie. Zbiorę je wszystkie i wypróbuję w odpowiednim czasie ;)
 
ja czytalam jeszcze o jakiejs diecie "na chlopca" lub "na dziewczynke"
ale to chyba jakies glupoty

 
mi nie jest wszystko jedno czy drugie będzie chlopczykiem czy dziewczynką napewno będzie tak samo kohane jak Kubulka
 
anian pisze:
Ja jestem o rok starsza od Was, belferki, a następnego dzidziusia (tym razem Arka - dziweczyny mające synów - jak to się robi?  ;) ) planuję (na razie ja, mężuś o tym nie wie ;D ) jakoś za dwa latka...ale pożyjemy, zobaczymy. :)

anian, syna robi się tak, że chce się dziewczynkę ;) I odwrotnie ;D A tak poważnie - największe prawdopodobieństwo poczęcia chłopca jest dokładnie w dniu owulacji.
 
następne dzidzi to ja chce dziewczynkę. Przed poczeciem Kamila nie dopuszczałam innej możliwościniż chłopiec. Będąc w ciąży też od samego początku byłam nastawiona na chłopca no i jest. Moja mama mi mówiła że tą płęć którą sobie ubzdurała to miała - sprawdziło się jej 3 razy może ja też bęę miała takie szczęśćie :)
 
Ja się cieszę, że mam Patrycję i szczerze wolałam mieć pierwszą córkę. Drugie dziecko też będę kochała najmocniej na świecie i nieważne czy będzie to syn czy córka, ale mógłbybyć syn :laugh:
 
ja z pytaniem do dziewczyn które biorą tabletki... czy odczuwacie jakieś działania uboczne???? i jak się je zaczyna brać- w dowolnym dniu?? i po jakim czasie zaczynają działać??
pobiegłam do gina między karmieniami więc nie dopytałam o szczegóły bo mąż już za mną wydzwaniał ;D

a i przy okazji mój nieustający dylemat- czy karmiąc można farbować włosy????
 
reklama
kasianka - nie odczuwam żadnych działąń ubocznych. Można zacząć w dowolnym dniu zaczynają działać w 100 % po 7 dniach. Po skończeniu opakowania nie robi się przerwy tylko następne się bierze. i trzeba pprzyjmować o stałych [porach do 3 godzin różnicy po większej różnicy przez 7 kolejnych dni trzeba się dodatkowo zabezpieczyć. Ja farbowałam i nic się nie stało :)
 
Do góry