reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette

hihi:-D ja jeszcze karmie:-D ale tylko raz dziennie i tylko do piatku (taka mamy umowe z Ola)- trzymajcie kciuki za moja core, bo dla niej odstawianie jest trudne.
 
reklama
sprzedam cerazette 1 opakowanie ważność do sierpnia 2011..
dobra no i mój problem... Urodziłam 28 kwietnia tego roku połóg normalnie 6 tygodni potem poszłam do ginekologa po tabletki przepisał mi cerazette mimo tego że nie karmiłam małego piersią.. stres i różne no i straciłam mleko, lekarz powiedział że mogę je brać nawet jak nie karmie, pierwszy miesiąc ok ale w drugim miesiącu przyjmowania tabletek dostałam krwawienia hmm a czasem zwykłego plamienia trwało to 2 tygodnie potem przerwa jakiś tydzień i znów to samo, wkurzyłam się i poszłam do prywatnego lekarza powiedział że cerazette troche mi rozwaliło organizm i przepisał leki na zahamowanie krwawienia no i mercilon bo kiedyś go brałam i było git, skończyłam tabletki te na krwawienie jakieś 2 tyg temu okresu ni wydać ni słychać no ale wiadomo seksu się chce no i mieliśmy z mężem stosunek przerywany czasem wiadomo jak to jest ale chce wiedzieć czy ja mogę zajść w ciąże? nieśpieszno mi na razie do drugiego dziecka... sorki za taki długi post... pozdrawiam
 
Co do tabletek Cerazette to mogę powiedzieć tyle że biorę je od 2 mcy bo karmię moją myszkę:-) i co do skutków ubocznych to u mnie wystąpiły tylko bóle głowy nie przytyłam czego bardzo się bałam bo po plastrach evra tyłam jak szalona:no:.Nawet me libido nie spadło tak drastycznie czego także się obawiałam.Aha odnośnie krwawienia to pierwsze 7dni zażywania cerazette je miałam potem zero krwawień ani plamień-także git:)Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry