reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Słuchajcie znacie jakiegoś dobrego okuliste dziecięcego najlepiej prywatnie i żeby miał dobrze gabinrt wyposażony.
 
nie znam okulistow a sama bym sie przeszla...

Mel jak zalatwisz z aniolkami zeby Ci szopke dostarczyly w idealnym stanie to Ci ja wysle:tak:
 
Wcale nie maniana, mnie się podobała z tymi kleksikami i w ogóle. Aniołek ... pyszny.

Muszę mojego mężula zmobilizować i bierzemy się za pierniki - w zeszłym roku zaraz po przeszczepie, jak machnął setki pierników dla wszystkich w rodzinie i pracy (łącznie z ozdabianiem, kolorowymi lukrami itp) to wszyscy oniemieli, a najbardziej ja - bo mój mąż to wcale taki "kuchenny" nie jest.
 
Wcale nie maniana, mnie się podobała z tymi kleksikami i w ogóle. Aniołek ... pyszny.

Muszę mojego mężula zmobilizować i bierzemy się za pierniki - w zeszłym roku zaraz po przeszczepie, jak machnął setki pierników dla wszystkich w rodzinie i pracy (łącznie z ozdabianiem, kolorowymi lukrami itp) to wszyscy oniemieli, a najbardziej ja - bo mój mąż to wcale taki "kuchenny" nie jest.


no dobra
to ja poprosze taki przepis na łatwe pierniki :-p
mam piekarnik to sie pobawie :tak:
 
Mel koniecznie musisz poznac jakis aniolkow. Pomodl sie o to dzis wieczorem:-D

Przeppis na pierniczki mam przepyszny, musze na Fasolce poszukac z zeszlego roku bo chyba wklejalam

W ogole jestem mistrzem w robieniu ciasta na oko. Moje ulubione pierniczki robilam zawsze na oko. Wychodzily pyyycha

Ale wczoraj bylo mi zal tego przepisu na piernik ktory i tak nie bedzie zjedzony bo tamten jest z bakaliami (skorka pomaranczowa, siekane orzeszki....) i wymyslilam swoj przepis w mysl zasady: bedzie co bedzie

I wyszedl pyszniutki. Maryja i Jozef 3D ktorzy piekli sie i spalily im sie plecy zostali zjedzeni przez corke i meza i podobno byli super

Moze jutro wkleje moj przepis na pierniczki z bakaliami - gwarantuje ze nie doczekaja swiat!!!!
 
Milkaaa koniecznie wklej przepis :) już nie mogę się doczekać. Lubię eksperymentować w kuchni i większość rzeczy gotuję i piekę na oko.

Co roku robię pierniczki dla 3 domów i paszteciki do barszczu :). Więc może jakieś nowe pierniczki im zaserwuję :)
 
reklama
Do góry