reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kariwiw zdjęcia boskie :) I jak już wczoraj zauważyłyśmy chyba wczoraj był dzień na kobiety w czerwieni :)
no wlasnie chcialam to napisac :-D

...a Majka jaka duża :szok:
Moniki to bym nie poznała, gdyby nie Jagoda :szok:

pogadałyście sobie chwilkę ? Czy dzieci były absorbujące ?
nie rozpadało się po 10 min od spotaknia ?:-D
wiecie do czego piję ??
Monika chyba będzie wiedziała ;-):-D
 
reklama
no wlasnie chcialam to napisac :-D

...a Majka jaka duża :szok:
Moniki to bym nie poznała, gdyby nie Jagoda :szok:

pogadałyście sobie chwilkę ? Czy dzieci były absorbujące ?
nie rozpadało się po 10 min od spotaknia ?:-D
wiecie do czego piję ??
Monika chyba będzie wiedziała ;-):-D

Melcia, czyżbyś piła do mnie? :confused:
Bo zanim się umówiłyśmy -to ja chciałam bez absorbujacych dzieci(tzn. mojego), i nie chciałam deszczu i t p ...
I teraz nie wiem, czy mam się jakoś wstydzić:zawstydzona/y: , czy co ??? :confused:

hmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
Karwiw, co ty chcesz od Wiktorka, który pokazał się od strony aniołka :)
Grzeczny dobrze ułozony młodzieniec. Moze jako jedyny facet bal się ze z takim stadem bab nie da sobie rady.

Ale fajnie sie bylo z Wami w realu spotkac.
 
Melcia, czyżbyś piła do mnie? :confused:
Bo zanim się umówiłyśmy -to ja chciałam bez absorbujacych dzieci(tzn. mojego), i nie chciałam deszczu i t p ...
I teraz nie wiem, czy mam się jakoś wstydzić:zawstydzona/y: , czy co ??? :confused:

hmmmmmmmmmmmmmmmmm

coś Ty kobieto wymyśliła :dry::no:

pije do tego, ze jak kiedys sie spotkałyśmy...
a z tamtego spotkania nikt do Was nie dołączył oprócz milki tj Moniki

i ona będzie pamiętała jaki piękny deszczyk nas wtedy zaskoczył :-p
 
Cześć babeczki ! Jestem mamą Tomcia i mieszkamy na Osowej.Właśnie oglądałam wasze zdjęcia ze spotkania kiedy mój szkrab otworzył oczka i koniecznie chciał coś napisać więc mu nie bronie :h h jtgcvuju bgfv gfbc bnvb POZDRAWIAMY:-D
 
Hello

Piekne fotki ze spotkanka:tak: No moze poza jednym:szok: Ale fajnie bylo

Mel pamietam jak nas wtedy deszcz zaskoczyl. Ja mialam zamiast gondolki fotelik i nakrylam go ortalionowym plaszczem przeciwdeszczowym od wieeelkiej gondoli. No i jakos dotarlam do domku

W niedziele sie nei rozpadalo. Gadalysmy godzinke. Dzieci byly zajete soba albo golabkami. Dalo sie pogadac i w ogole bylo fajnie. Powinnysmy sie czesciej spotykac:-) Bylo baaaardzo bardzo milo

Witam nowa mame, ja tez z Osowej Gory poki co?? A gdzie mieszkasz? Na gornym tarasie czy dolnym?? I wklej nam foto swojego dzieciatka. 4 miesiace - to super okres - zaczyna gaworzyc, siadac....
 
No to UFFF...

Spotkanko było naprawdę fajne i liczę na powtórki.

A Wiktorek i mnie zaskoczył pozytywnie ( bo w domu to czasem ma takie odloty ... ) ale może faktycznie ilość kobiet go onieśmieliła lekko.
 
uu zazdroszcze wam ze nie doszlam, no ale moj maly wybral sobie taka pore spania i nic a to nie poradze:( ale dzisiaj nudy w pracy....
 
reklama
aga na Rekinowej:tak: A na Wielorybiej w strone Wasilewskiego czy w blokach???

Robilam dzis szopke z piernika do szkoly. Gola wyszla piekna ale jak ja oblalam czekolada - maniana, taki folklor ze hej. No ale chcialam aby dla dzieci nie byla taka surowa....

PRZED



I PO
:-|


a to aniolek w wykonaniu Agatki :mrgreen:
 
Do góry