reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

to straszne z tym chlopczykiem!!! nawet nie potrafie sobie wyobrazic co by sie ze mna dzialo gdyby mnie spotkala taka tragedia:-(
ale zazdroszcze dziewczyna ktore mialy to usg 3d...jak ja szukalam w bydgoszczy to nigdzie nie znalazlam:(
ja na dzien dzisiejszy na spotkanie sie pisze:) mam nadzieje ze pogoda nam dopisze.
co do komisow to jeden jest na jagiellonskiej przy rondzie i jeden na dworcowej, chociaz tego na dworcowej nie polecam za bardzo
 
reklama
Dzieki za info.Wózek kupiłam już na allegro firmy Coneco.Myśle że będzie ok.No na dworcowej to wiem że ten komis nie za bardzo:) A na Jagielońskiej nie kojarze gdzie ale nieważne już;)
 
Podobno o byla faktycznie posocznica. Biedy maluszek

Ja USG 3D nie zazdroszcze - chociaz moze dlatego ze nie mialam i nie wiem jak to jest. Jednak przeznaczylam w wersji oszczednosciowej te pienniazki na cos innego i tez bylam/jestem szczesliwa. U dr Wasyla co badanie mialam zdjatko i mini bajke o tym co robi Jagodka - wspominam ten czas cudownie
NIEDZIELA, 14, RYNEK STAREGO MIASTA!!!!
1. mkkafe

wpisywac sie starym zwyczjem na liste
 
1.mkkafe
2.natalya
3.Kariwiw !!!

Już dziś naopowiadałam Wiktorkowi o naszym jutrzejszym spotkaniu, myślę, że mu się spodoba.

Podobne mam doświadczenia jak Mkkafe z USG u Wasiłka - i też niczego nie żałuję! Non, rien de rien, je ne regrette de rien...
 
Ja zagladam jeszcze przed wyjsciem - mam nadzieje ze sie nie wykruszacie i nie bede tam pacerowac sama z dziewczynkami:szok:
Do zobaczenia:tak:
 
reklama
moj maly dopiero zasnal wiec pewnie nie bede predzej jak o 14,30 ale na pewno przejde sie tam na spacerek bo niedaleko mam
 
Do góry