reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
moj maly obudzil sie dopiero 15,15 wiec sobie odpuscilam, w dodatku chyba jaies uczulenie dostal, jest strasznie marudny i sie okropnie po brzuszku drapie...chyba za duzo sokow i owocow, a dokladniej pomarancza...jak wypija za duzo mleka tez uczulenie na brzuszku dostaje
 
Fotki na wymianę będą :)
Mam nadzieję, że dziewczyny je umieszczą :)
Spotkałyśmy się w 4 :) Szkoda, że pogoda już typowo listopadowa.
Ale i tak było miło :)
 
a moj maly robi jedna kupe za druga, chyba po pomaranczach, dostal taka czerwona pupe od tych kupek ze go strasznie boli, dlatego taki marudny, nasmarowalam pupe alantanem mam nadzieje ze szybko sie zagoi
 
Na spotkaniu było bardzo sympatycznie! Moje zdjęcia są kiepskie, niestety. Jutro wrócę do siebie (bo jestem u rodziców) to zobaczę czy coś się da wkleić.
 
Arabella Kiepskie nie kiepskie my chcemy zdjecia :)

Natalya oj biedna mała pupa. Szkoda, że nie mogliście do nas dołączyć.
 
Rzeczywiście udało się w miarę uchwycic lekarzowi twarzyczkę, ale spędziłam tam prawie godzinę, bo córcia się zakrywała cały czas albo ręką albo pepowiną. Ale jakośc zdjęc zależy też chyba od umiejętności i cierpliwości lekarza. Nie mogę się już doczekac, aż będę mogła odebrac film, ale muszę na niego czekac ok. 10 dni.
 
reklama
Foteczki będą ale jutro - dziś już padam - dopiero wróciliśmy z wojaży po drugich dziadkach, mały wykończony - tyle emocji i tyle fajnych dziewczyn dziś spotkał heheee.
Melciu - fotki od Ciebie - jak zwykle czysta przyjemność.
 
Do góry