reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

nooo to wielkie gratulki dla córy ;D

Pati Ty to jesteś ;)
obawiam się, że nici ze spotkania
po pierwsze ostatnio cos nam nie wychodzi to forumowe spotykanie się :p
po drugie piątek u mnie odpada zostaje czwartek, no ale też tylko wybrane godziny :p
po trzecie, zanim ktoś tu zajrzy, to sie zrobi koniec września ;)

a my jutro idziemy na basen po miesięcznej przerwie :)
no i ostatni raz przed wylotem
ach....
 
reklama
ooooo ja pracuje do 16.... wiec najwczesniej moge o 17...i to chyba jak omine wszystkie mozliwe korki...

ale jakby co to sie postaram....ale wczesniej nie dam rady... ::) :(
 
hejejjj, wronka dziekuje za infoska

ja tylko n aminutke, bo jestem w trakcie pakowania
we wtorek postaram sie wpasc, al eraczej z matysia bede ,bo nie bed emial ajej z kim zostawic? mozna z matysia????

mel - powodzenia i spokojnych przenosin zycze

zaleglym solenizantka duuuuuzo zdrowia sil i gromkie sto lat

my jutro przerzucamy graty do gdanska, ja jeszcze tu zostaj etydzien, bo idziemy na slub i bede juz mieszkanka gdanska ;D
 
O kurcze jutro nie dam rady sie do was dostac - praca, a potem to już nie mam jak.
No nic, pokiwam Mel przez forum na pożegnanie.

Dziś miałam pierwsze zajęcia z twz "młodzieżą" - lat 15 - t r a g e d i a !!! Troszkę się poczułam jak Stasia Bozowska pełna zapał i tak zgasłam po 15 minutach, z nimi jednak trzeba krótko, bo się będą prześcigać w wygłupach. No ale kosza mi na łeb nie założyli. To jednak jakiś sukces.
 
reklama
dziewczynki podaje jeszcze tutaj info jakby co ....jutro SOWA , stary rynek, stolik zarezerwowany na 17.30

do zobaczyska :-* :-* :-*
 
Do góry