reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Czesc Kobitki,

Za zyczenia dziekuje kolejnym babyboomowiczkom. Moja współjubilatko tobie tez najlepsze zyczenia.

No to pracuje ale własciwie, to jak nie praca, te pare godzin, ale zawsze. Uczniowie fajni, bylismy chyba równie stremowani na 1 lekcji. Osłabia mnie jednak szkolna biurokracja. Dzis przeszukiwalam neta i mam dosc.
 
Witajcie,

Ja tylko w biegu szybko napisze ze zyjemy.
od poniedzialku wrocilam do pracy wiec Mag wiem co przezywasz. Maja z niania a ja do pracy. W pracy wpadlam w najwiekszy sajgon tak na dobry poczatek. Na koniec dnia nie pamietam jak sie nazywam i tylko modle sie zeby na trasie do Fordonu korkow nie bylo.
W przyszlym tygodniu wyjezdzam na 2 dni w swiat i tata z Maja sam zostaje mam nadzieje ze dadza sobie rade.

Kariwiw
spoznione zyczenia urodzinowe. ja swietuje dzisiaj :)

Meanie to Parisce awansem zyczymy aby urodzinki spedzala juz z tata.

Pati no to spore przezycie nie wiem dla kogo wieksze czy dla mamy czy dla syna ;)
 
Aska najlepsze zyczonka, sto lat!!!

Moja coreczka w zerowce jest szczesliwa - czuje sie jak ryba w wodzie jak moze zablysnac w nowej grupie ;D Wczoraj powiedziala pani ze potrafi juz mnozyc i dzielic ;D i w nagrode dostala zebre ;D Dobrze ze Pani nie sprawdzala jej umiejetnosci (naiwna ;D) - okazaloby sie ze potrafi owszem, ale tylko do 20-stu ;D Ale mysle sobie ze ona nie wie ze mozna wyjsc poza ten zakres i dlatego sie pochwalila ;D
Dzis pani zapytala czy sprawdzalismy Agatce sluch - bo glosno mowi ;D No i nawija bez ustanku ::)
 
asioczku...wszystkiego najlepszego,aby nigdy nie zabraklo zdrówka i szczescia,100 lat :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

mkkafe..u Samuelka w grupie wszyscy zebry dostali :p, byla dodatkiem do książek ;)
 
Asioczku wszystkiego naj, naj, najlepszego !!!

Mk z tym słuchem to kontrola nie zaszkodzi.....myslę jednak, że ten typ tak ma ::) Mnie też już od wczesnego dzieciństwa zarzucano zbyt głosne, ciągłe i szybkie mówienie ale ze słuchem u mnie ok ;) Takie głosy sie pieknie na "akademiach" prezetują :) choc ja osobiscie za nimi nie przepadalam :p, no może w wieku Agatki

No nic uciekam już, bo wymieniłam już oczy (soczewki) na okulary a w nich gorzej widzę i tak ledwo slepiam coście tu naskrobały hihi :p

dobranockowo
 
Asioczku - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - powodzenia jako pracująca mama.
Mój mąż za to wczoraj swietował 30-tke ! U nas same urodziny w przeciągu 2 tygodni.

Wszystkim zerówkowiczom powodzenia w szkolnej karierze !!!

Wiecie co dziś zrobił mój szalony syn ? Wszedł sobie po fotelu na parapet (na szczęście to okno witrynowe) i chodząc po nim na czworakach spadł. Całej akcji nie widziałam, bo dopiero za nim podążałam z jego pokoju, a że jest szybszy od światła, zrelacjonował mi to już po fakcie : "dzidzia baaam" i donośnym płaczem.
Aż strach pomyśleć co mu się mogło stać, mam nieustanne wyrzuty sumienia, ale czasem po prostu nie mogę za nim wszędzie biegać.

A z przyjemniejszych rzeczy - Wiktorek przechodzi właśnie etap całuśnika, przytulacza i pieszczocha ... mmmm jak miło jak się tak wtula ni z tego ni z owego i mówi "mmmm mamunia buzia".
I dziś powiedział "papuga" - a właściwie powtórzył to słowo niczym papuga właśnie, padłam ze śmiechu.
W ogóle zaczyna powtarzać, naśladować i kojarzyć - ostatnio założyłam mu jakieś nowe spodnie i mówie - ale masz dzwony - a on mi na to "dzyn dzyn" - i co tu takiemu odpowiedzieć ?! :laugh:
 
reklama
Kariwiw w takim razie najlepsze zyczenia dla meza

Pati, taak, nawet na zebrach widnieje logo WSiP, wiem ze dostaly je wszystkie dzieci - nie dalo sie nie zauwazyc ;D Agatka dostala ja po prostu z tej okazji pierwsza ;D Tego juz mi sie nie chcialo pisac :p

Z naszego osiedla - 5 blokow do zerowki poszlo szescioro dzieci - pani juz mowila ze rzadza ;D Znaja sie od dawna z placu zabaw. Mam nadzieje ze pani sobie da z nimi rade bo na dworze to istna zgraja ::)

Od jutra juz mam gosci - na roczek Jagodki. Zaczynaja sie zjezdzac, od jutra pierwsza tura, od 19 druga ::) A poczatkowo wszyscy mowili ze nie przyjada ::)
Tak wiec czeka mnie przyrzadzenie jakiejs biby (na raty, wrrrr)
 
Do góry