reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

No ja tez korzystam z dziadków a własciwie tesciów. U nas to tak, że dziadkowie chętni tylko dzieci czasu nie mają :d Ostatnio Nikodem ciagle chce jechać do babci (ale tylko z siostrami) i jakoś się nie możemy wybrac bo ciągle coś wypada. Teraz tez choroba małego pokrzyżowała plany. Ale ja sie ciesze, ze on już jest chetny na takie wyjazdy bo najdłużej z dzieci był od nas uzależniony.
Wiadomo, że nie każdy ma takie możłiwości. A co do tęsknoty - to owszem tęskni się ale jest też potrzeba odpoczynku i zregenerowania sił :D
 
reklama
jestem juz w domku.

Oficjalnie jestem Doradca Noszenia ClauWi
Podroz - masakra a burdel na PKP mnie przeraza , po 2 godz latania z ciezka waliza po calym dworcu w te i nazad wsiadlam do pociagu nie majac do konca pewnosci czy mnie przetransportuje do domu, ale jestem :) Wpadlam pol godz temu i zdazylam mlodego spac polozyc. mam mega zakwasy, zaziebilam sie tak ze glowa mala i padam na twarz ze zmeczenia ;(

Tesciowa w kanadzie, tesc nie zyje , moj tata totalnie sie nie nadaje do dzieci chociaz bardzo je kocha, a moja mama jednego dnia bez adasia nie przezyje:D natomiast ja sama jej Adasia nie zostawiam, czekam az sama zaproponuje:) a proponuje czesto i na noc zabiera:)
 
AGA GRATULACJE !!!

Nasz Bartas bardzo często zostaje u dziadków (teściów), strasznie mocno za nim tęsknią i sami się proszą aby przyjechał do nich i u nich został, moja mama jedynie na weekendy zabiera Bartasa, bo jeszcze pracuje a jak nie przywiozę Brtusia do teściów w ciągu tygodnia, to potem jest problem na weekend, u których dziadków ma zostać, babcie już mają zaplanowane nawet wakcje z wnukiem, abyśmy my mogli sobie gdzieś sami pojechać.
Raz w tygodniu Bartas jeździ też ze mną do swojej prababci, więc mam troszkę czasu aby odwiedzić moje przyjaciółki, które mieszkają na Bartodziejach.
W najbliższy wtorek jadę znowu z Bartasem do neurolog na kontrole do Jurasza, znowu powie mi tylko, że jest OK i po wizycie - a to wszystko zaczeło się ponad rok temu jak pediatra stwierdziła, że Bartas ma za małą główkę i wysłała nas do neurologa.

Zdrówka dla wszystkich :tak:
 
Miło nam sangriaaa ;)

Atu miło Cię tu znów widywać ;) Cieszę się, że z Bartasem już lepiej!

Aga gratuluję i dużo zdrówka!!!

A ja dziś korzystając, że w domu brak facetów zabrałam się za gruntowne porządki: odkurzacz miałam w ręku po ponad roku chyba. Wszystkie worki, siatki itp. posprzątałam. Dwie reklamówki śmieci wywaliłam. Znalazłam miejsce na moje materiały do szycia. I o dziwno nawet nie jestem bardzo zmęczona ;) Bo towarzyszył mi przy tym Soyka z głośników :)
 
Helołłłłłł

Aga gratulacje:-) i rowniez mega zdrowka.Jak sie dzisiaj czujesz???Myslalam ze Ty autem podrozujesz a Ty PKP;/..wspolczuje kiepskiej podrozy;(
Sangriaaa witam ponownie:-)...i zagladaj,pisz;-)...
Asia,daj znac co tam jutro z Bartasem:tak:

Ania,ale cie napadło:szok:...moglas w wolnej chwili i do mnie wpasc;-):tak: bym Ci muze tez pusciła:-);-)...

Z malym juz lepiej,troche kataru i sporadycznie zakaszle,nie ide do lekarza bo zalapie tam jeszcze jakies g****...dzwonilam po wizyte do domu ale jakas P stwierdzila ze skoro mlody nie ma goraczki to mam go dobrze opatulic i przyjsc;>...

Ja dzisiaj do fryzjera ide,do salonu SALI:-):-):-) i tak oto bede spedzac popoludnie i wieczor:-)...
 
Aga jeszcze raz gratulacje!

Ja od rano już u lekarza byłam. Nikodem ma czerwone gardło ale to na razie tylko wirusowe, Agata mega przeziębiona a Monika ma zapalenie ślinianek. Jednym słowem chorobowe ferie sobie zrobili :baffled:
 
Miło nam sangriaaa ;)

Atu miło Cię tu znów widywać ;) Cieszę się, że z Bartasem już lepiej!

Aga gratuluję i dużo zdrówka!!!

A ja dziś korzystając, że w domu brak facetów zabrałam się za gruntowne porządki: odkurzacz miałam w ręku po ponad roku chyba. Wszystkie worki, siatki itp. posprzątałam. Dwie reklamówki śmieci wywaliłam. Znalazłam miejsce na moje materiały do szycia. I o dziwno nawet nie jestem bardzo zmęczona ;) Bo towarzyszył mi przy tym Soyka z głośników :)

Anka w zasadzie to jestem cały czas na forum z małymi wyjątkami: jak Bartas chory albo jakiś dłuższy wyjazd.
Tak się zastanawiam jaki duży już Szymonek jest, bo chyba z pół roku go nie widziałam. Aniu a jak tam Klub Mam, chodzisz tam jeszcze ze Szymusiem?

My dzisiaj zaliczyliśmy spacerek aż nam się do domku nie chciało wracać, tak ładnie słoneczko świeciło, jutro czeka mnie wizyta z małym w Juraszu i mam jeszcze jeden problem, bo nie mam pojęcia w co się ubrać na wesele a idę już 11 lutego, w ogóle cały luty zawalony: urodziny teściowej, wesele, urodziny mojego M i urodziny mojej mamy i w między czasie trzeba się jeszcze spotkać ze znajomymi - na wszystko brak mi czasu.

Madzia, to Ci się dzieciaczki rozchorowały, dużo, dużo zdrówka dla nich.

Anka ja też mogę Ci muzyczkę puścić, jaką tylko będziesz chciała - Kaśka to idealny pomysł.
Zazdroszczę Wam dziewczynki fajnie zapowiadającego się wieczorku, tylko wiecie ścięcie przed a nie po ...
Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tym sprzątaniem bez przesady dziewczyny. Bardzo rzadko mi się to zdarza, więc raczej ciężko jeszcze u kogoś sprzątać :p
Atu -Klub nadal działa, nawet ja teraz za niego odpowiadam, żeby pomagać Ani ;) i regularnie bywamy oczywiście! A Szymon to już poważny kawaler, który bardzo daje odczuć swój temperament.
Madzia Dużo zdrówka dla całej gromady!!!
A nasza Sali to fryzjerka? jakoś nie wyłapałam, a przydałoby mi się też kreatywne obcięcie ;)
 
Do góry