reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
hehe
tylko brzmi ;)

ludzie ale sie dzisiaj czuję senna
zasnęlam wczoraj z dzieckiem o 19.30
wstałysmy o 6.30
pottem drzemałysmy od 10 do 11.30 ale pomomo tego chodze senna cały dzień

co jest z tym ciśnieniem ???

 
dzień dobry

jak dawno mnie tu nie było
czy mnie jeszcze pamietacie ???

mam nadzieje ze wybaczycie ze was nie przeczytam bo soro napisałyscie a ja tylko tak na momancik sie przywitac i powiedzieć ze u nas ok

mam całodzienne mdłości kilka razy dziennie wymiotuje juz nawet torecan nie pomaga :p
wszytsko mi smierdzi
i tak leze sobie juz miesiąc ;D
a co tam u was tak w skrócie to poczytam moze po jutrzejszej wizycie u lekarza jedziemy na 14.30

po szpitalu jest ok
pęcherzyk sie odpłaszczył i jak mi robili 16 sierpnia to juz było echo płodu ale głośnik był zepsuty i nic nie słyszałam mam nadzieje ze jutro razem z moim M poogladamy i posłuchamy

to chyba na razie tyle pa
 
Witajcie Dziewczyny,

Znowu troszke sie opuscilam w pisaniu - ale troszke sie u mnie dzialo + awaria kompa, tradycyjnie. POtem poczytam co u was.
Bylismy na fajnym urlopie, a potem dostalam nowa prace, tym samym zakonczylam wychowawczy. Bede miala kilka godzin francuskiego w szkole, u mnie na miejscu - ciesze sie przeogromnie, bo wracam do obiegu, a poza tym moje dziecko tego nie odczuje, spedzi sobie w tym czasie kilka godzin z tatusiem.

No i nasza pociecha w piątek skończyła 2 latka !!!
 
Rybka:) ładnie odpoczywaj, będzie wspaniale!
Kariwiw
Brakowało mi Ciebie na forum, lubię czytać jak piszesz babeczko ;D
i przepraszam, że zapomniałm o urodzinkach Twojego syneczka, ale w tym chaosie związanym z wyprowadzką i resztą spraw do załatwienia to jestem usprawiedliwiona myślę ;)

Dla SUPERRRRR
2.gif
latka!!



Wszystkiego Najfajniejszego!!
birtday.gif



 
reklama
Razem z Wiktorkiem dziękujemy Ci za życzonka GeHa - a dokąd ty sie wyprowadzasz, bo jeszcze nie zdazylam doczytac ?
ALE MI KOMPLEMENT RZUCIŁAS, DZIĘKI JAK MIŁO TU ZAJRZEC
 
Do góry