reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

W razie czego podaje do niej numer 606 413 114
U nas była raz i nie moge powiedziec złego słowa, siostry są u niej regularnie od 9 lat może juz je zna :)

Wróciłam ze wsi z warzywkami i własnie wrzuciłysmy z martyna malusie ogóreczki do słoiczków na zime i troche na małosolne bo te przywiezione tydzien temu już zjedzone ;-)

Pogodama być od piątku niby, mi pasuje bo za tydzień urlop :)
 
reklama
No i wróciłam ;-) ost z moim zdrówkiem nie za dobrze ,a jeszcze pogoda nic specjalnego mieliśmy jechać nad morze ,ale jakoś nie mam motywacji do tego :no:
 
Ja sprzedałam Niko i Agatkę na dwa dni do Babci. Monika została bo chce zobaczyć jak to jest byc jedynaczką a tak naprawdę chce mieć mame tylko dla siebie :D
 
Hej!

Jestem wsciekla bo ciazki weekend za mna,Wika angina od czwartku,pediatra chcial mi dac znowu anty ale odmowilam bo przeciez miala anty przy anginie 3tyg temu,wiec pozostala przy syropie antywirusowaym,tym bardziej ze goraczka nie byla az tak wysoka,nie przekroczyla 38,3st i do tego spray na gardlo,jutro wizyte mamy u laryngologa bo jednak te migdaly boczne wstretne...kurcze,wycielam tego trzeciego to teraz ciagla angina...no a Mati w piatek dostal 39st goraczki,w sobote 39,8st a wczoraj nic i dzisiaj tez nic,zadnych innych objawow,bylam z nim rano u lekarza,gardlo tylko zaognione,dostal eurespal i witaminki,calcium i tamtum verde i zobaczymy mam nadzieje ze sie nie rozwinie nic dalej i anginy z tego nie bedzie...kurcze wyjezdzamy w sobote nad jezioro na tydzien i musze ich wykurowac...

Malosolne robie na bierzaco,uwielbiama,tez pozaprawialam ogorki i mam nadzieje ze nie beda tak jak w zeszlym roku sam nawoz ze w zime wszystko poszlo do smieci...Izka,pewnie masz ze sprawdzonego zrodla co...???

A u mnie na podworku tez sie rodzi duzo dzieci tylko same dziewczyny ciagle a Mati sam,bedzie mial w czym wybierac,hehe...

Madziara,Monia wie co robi;)))...
 
reklama
Kasiulka zdrówka!!!

Ogórki mamy od rodzinki ze wsi jak i inne warzywka i owoce - ciesze się, że mam takie źródło :)

Jeszcze 4 dni i urlopik który jak zawsze szybko przeminie.
 
Do góry