reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Dr.Kołodziejczak,podobno rewelacyjny...mialam z nim kontak dwa razy(Kaja miala)Poczytaj na znany lekarz jego opinie.Jak byłam w szpitalu to dziewczyna go chwaliła podczas wizyt domowych,ale chyba duzo bierze;/
 
Zagłosowane!!!

Dr. Słowik był u Martyny kilka razy, wymeczył ją badaniami z których nic nie wyszło, za to pomogła zmiana mleka :tak:, ja osobiscie nie polecam!

Moje siostry polecają dr. Buszko ze szpitala wojskowego.
 
hej,

ja jeszcze 2 w 1 :happy:. W poniedziałek byłam u gina i mówił, że mam 1,5 cm rozwarcia.....badanie mega nieprzyjemne. No i wieczorem zaczęłam plamic i brzuch się stawiał co chwila. A ja nie spakowana.....w popłochu się spakowałam w 5 minut, prysznic i do wyrka....czekać co się wydarzy. No ale nocka przespana i skurcze mineły a plamienie po 2 dniach ustały. Czyli całość to efekt badania :baffled:. Teraz czekam już spokojniejsza na rozwój wydarzeń.

W takiej niepewności pojechałam z siostrą i dzieciakami na działkę ale M. na noc przyjeżdżał, bo w razie czego w nocy byłby pomocny :rofl2:.
Wczoraj zjechaliśmy z działeczki. A jutro mamy festyn na działkach u moich rodziców dla dzieci......żeby tylko nie padało :baffled:.

To tyle u nas.

Dr Słowik "chadza" do mojej koleżanki ale jakoś ostatnio też się wątpiąco o nim wypowiadała......ma dwójkę a schematy leczniczo-badaniowe zdają się być bardzo powtarzalne....

Ja już kiedyś pisałam, po przebojach z plamicą F. - do gustu przypadła mi dr Poniatowska.....ale ona niestety nie przyjmuje prywatnie....
 
Iza ja też dziękuję za spotkanko - mam nadzieję, że następnym razem będzie dłuzej.

Dziewczyny a może spotkanko typowo babskie bez dzieci? W sierpniu dzieci jadą na kilka dni do Babci to mogłabym znowu u siebie zorganizowac.
 
Iza - masz numer do tego dr ?? chce miec w razie co zapisanego jakiegos lekarza... oby mi sie nie przydalo ale nigdy nie wiadomo.

Dzieki za opinie na temat slowika:D szukam dalej hehe

Madziu - ja chetna, jak zawsze na spotkania:)
 
Witam;)
Ja dr.Poniatowska z ręka na sercu polecam tylko własnie,nie jezdzi na wizyty podajże;(
Ja miałam być dzisiaj na dożynkach u Kasi na dzialce ale niestety dzieci się jej rozchorowały,poza tym pogoda raczej nie dopisała wrrr.
Podobna ma padac jeszcze tydzień takze na wczasach bedziemy "chłapać" hahaha
 
A ja dr Buszko nie polecam. Jakoś nie nadaję z tą Panią na tych samych falach. Jak dla mnie jest zbyt powierzchowna, nie tłumaczy, raczej poucza. Miałam z nią styczność dwa razy w przychodni jak nasz lekarz miał urlop i z wielką łaską zgodziła się przyjąć dzieci chociaż to jej obowiązek. Ale to tylko moja opinia. Siostra poleca dr Szulczyńskiego czy jakoś tak. Przyjeżdża do domu.
JJ kibicujemy i czekamy na nowego Ludka
 
reklama
Do góry