reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dziewczyny, czy znacie jakieś fajne miejsce w Tleniu godne polecenia, moja chrześniaczka przyjeżdża do mnie na tydzień i chciałam zrobić jej niespodziankę i zabrać ją tak na 4 dni do Tlenia.
RATUJCIE !!!
 
reklama
w tleniu bylam jako dziecko - w jakims osrodku co ma domki szeregowe - jedyne co to blisko do wody, a tak wiocha:D heheh

Viola - dzieki - juz wiem gdzie. musze sie kiedys wybrac, ale w pn jade na darmowe żele wiec tylko nóżki bym musiała zrobić. ma strone w necie?
 
czy są może chetne mamy na nauke angielskiego z native speakerem?
gość mieszka na wzgórzu wolnosci. najblizsze spotkanie 9.07 godz jeszcze nie ustalona ale miedzy 15-17 ... koszt 60zł za godzine do podzialu na ilosc mamusiek uczestniczących w spotkaniu
 
Aga jak znajdzie sie 10 mamusiek to ja chetna;))
Do Tlenia jedzie teraz moja szwagierka ale do domku holederskiego znajomego,a ja jestem chetna na domki ale jeszcze sie nie rozgladałam specjalnie..
 
W tleniu ostatnio byłam z 13 lat temu, byliśmy w ośrodku całkiem fajnym - do jeziorka 10 minut drogi przez lasek.

Fajnie, że wracaja upały - ulżyło mi :D

Agnieszka będę czekac na telefon.

Musze jutro jeszcze kupić śpiwór. W środę dziewczyny wyjeżdżaja a ja jeszcze nie umówiona co do transportu - ech nie lubię tak wszystko na ostatnią chwile.

A w ogóle to mi się dzisiaj okropnie w głowie kręci - juz tak od kilku godzin i nie przechodzi. Nie lubię tego uczucia.
 
ja w tleniu też byłam jako dziecko i bardzo miło to wspominam ,więc zrobisz chrześnicy na prawdę wspaniałą niespodziankę :-)
 
reklama
Do góry