reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Iza czyli zapewne będziecie mieli robiony aparat. Tyle się czeka na zrobienie aparatu i właściwie chodzenie w międzyczasie nie ma sensu. Na kolejnej wizycie ustali co i jak. Ja mam to samo z Moniką :D
 
reklama
Witam wszystkich
Widzę, że orientujecie się trochę w sprawach związanych z ortodoncją dziecięcą. Chodzę z córką do ortodonty (na NFZ) już od około roku - półtora. Ostatnim razem ortodontka powiedziała, że nie może jeszcze zrobić dziecku wycisku, bo rusza jej się ząb, więc najpierw skierowała nas do dentysty na jego usunięcie. Córka natomiast mówi, że ten ząb wcale jej się nie rusza. W związku z tym trochę boję się wyrwać jej zęba, w sumie zdrowego. Bo po co ma bidulka cierpieć u dentysty bez potrzeby. No i teraz nie wiem, czy mam z nią iść na wyrwanie. Nie wiecie może czy to jest konieczne, aby zrobić ten wycisk? Z jednej strony chcę, żeby nosiła aparat, bo krzywo jej rosną zęby, ale z drugiej strony nie chcę jej narażać niepotrzebnie na wyrywanie zdrowych zębów.
 
Feemka najprosciej to sprawdzić czy zab się rusza czy nie, jeśli sama nie chcesz to idź do stomatologa i zapytaj, czy zab się rusza czy nie i czy go usuwać. Moja córa miała robiony wycisk z ruszającymi się zębami - ona ma 11 lat i jeszcze pełno mleczaków :D
 
Niuńka a może tak napisz cos o sobie,czy to pierwsze dziecko czy znasz płec jak sie czujesz bo cos mało sie rozpisujesz;-):-)
 
sali04
a wiec tak:) to moja pierwsza ciaza i na razie wiecej nie planuje ogolnie czuje sie tak sobie drecza mnie te plamienia i musze lezec chodz poszlam bym sobie na spacerek no ale wszystko dla maluszka mam 22 lata imie mowilam ale przypomne ewelina jestem z zawodu fryzjerka i bardzo lubie robic fryzurki sobie znajomym :) noo a jak cos wiecej to pytac:)
 

Nie bede tego komentowac.......


Niuniaaa19 to wlasnie porozpisuj sie troche;-)...ogolnie cisza taka na forum :szok:...ale wiesz,ze nie kazda ciaza taka sama...wspolczuje tych plamien i tego lezenia.A ktory to tydzien???Kumpela teraz wyszla po tyg ze szpitala bo tez plami,jest w 14tyg.ogolnie to nie wiadomo od czego te palmienia.ma lezec,oszczedzac sie,nie dzwiagac i tyle....

Rety,a ja tez musze w Wiki do orodonty!!!

A wiecie ze w patek byly wyniki i dostalo sie moje dziecko do zerowki w szkole i co bylo moim zdziwieniem ze tylko jednej dziewczynki nie przyjeli...swinstwo!!!!Wisza dwie kartki na drzwiach-osoby przyjete sztuk 30 i nie przyjete 1...
 
kaaasiulka
noo moze bedzie miala tak jak ja lozysko przodujace ja musze lezec 22 ale wiesz samo wchodzenie na 4 pietro gdzie nie ma windy jest dla mnie wysilkiem a jutro do lekarza wiec chcac nie chcac bede musiala sie pozniej wdrapac:)
 
reklama
sorry,zamulilam,nie widzialam Twojego suwaczka dlatego pytalam o tydzien...teraz dopiero zauwzylam ;d...no wlasnie,ona tez bidula na 4 pietro bez windy...lekarz kazal jej wchodzic bokiem,schodek po schodku,nie robic rozkroku ;)...daj znac co tam jutro u lekarza...
 
Do góry