reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Niunia czytałam ze bedziesz miala synka??Szybko znasz płec ,mysle ze jeszcze na tym etapie mozna sie pomylic;)
No i przytyło ci sie juz 10 kg??nie zle ;)Ja przez cała ciaze tyle przytyłam;)
 
sali04 taksynus chodz miala byc dziewczynka ale lekarz mi siusiaczka pokazal:) no 9 albo 10 nie wiem czy do wagi mam dodac kg czy odjac bo cos mi wga szwankuje no moja kumpela przytyla 20 w ciazy wiec jeszce dyche moze heheh zarcik:-D no ale nie mam duzego brzucha chodz dziewczyny mowily tu ze spory;pp
 
Spory w 4 miesiącu??ulala u mnie w 6 dopiero było widac;)10 kg juz przytyłas to pewnie poprostu oponka ci sie zrobiła;P

Masz nk albo fejsa?jak tak pusc namiar na priv;)

A masz jakies zdjęcia przez ciebie zrobionych paznokietek?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ty masz fikcyjne konto??czemu masz 4 znajomych i to jakies fikcyjne i Toronto...no i ten brzuch sory ale na moje to jest 8 miesiąc a nie 4 ...mam dwie kolezanki w 4 miesiacu i zadna nie ma tak wielkiego brzucha...Ja jestem wyczulona na Trolle wiec sorki ale ja ci nie wierze;)Chyba ze wyslesz zdjęcie w całosci twoje z brzuchem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry