reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ty masz fikcyjne konto??czemu masz 4 znajomych i to jakies fikcyjne i Toronto...no i ten brzuch sory ale na moje to jest 8 miesiąc a nie 4 ...mam dwie kolezanki w 4 miesiacu i zadna nie ma tak wielkiego brzucha...Ja jestem wyczulona na Trolle wiec sorki ale ja ci nie wierze;)Chyba ze wyslesz zdjęcie w całosci twoje z brzuchem.

Ktos ma fajną zabawę tylko pytanie po co...??? Dlatego takie fora powinny byc zamkniete i juz!!! Bez Trolli i innych g****!!!! Brak słów!!!
 
reklama
A wiecie ze w patek byly wyniki i dostalo sie moje dziecko do zerowki w szkole i co bylo moim zdziwieniem ze tylko jednej dziewczynki nie przyjeli...swinstwo!!!!Wisza dwie kartki na drzwiach-osoby przyjete sztuk 30 i nie przyjete 1...

Kasiulka GRATULACJE !!!!

Świństwo na maxa, żeby jednej osoby nie przyjąć, to jest jakiś obłęd.

Sali04 mam nadzieje, że kiedyś zawitam do Twojego "salonu"
Pozdrowionka dziewczyny.
 
sali
ja nie mam zadnego fikcyjnego konta mam 4 znajomych bo nie uzywam w sumie nk tylko facebooka !! a toronto wpislam zamiast torun|!!!!!!!!!! i to jest moj brzuch!! wiej moich zdjec w calosci jest w watku mamy mlode przyszle i obecne potem w galeria brzuszkow tak sobie po szukaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
sali prosze specjalnie dla ciebie zebys mi wkoncu uwierzyla;
Zdjęcie0857.jpgZdjęcie0858.jpg
 
Widze,ze nie tylko na tym watku masz problemy...piszesz tylko o sobie,nie odpisujesz na posty innych...czytasz w ogole co my tu piszemy...nie sadzę?!?!?!

A brzusio masz fajny tylko czy to jest 22tydzien,hmm...to jak Ty bedziesz wygladac pozniej...wspolczuje!
 
ok dziewczyny mi owiedzialy co i jak i juz teraz wiem co mam robic a co nie|!!! i nie musisz na mnie naskakiwac a brzuch mam jaki mam i nawet jak bede miala wiekszy to nic cido tego ja nie wnikam jak ty wygladalas!!
 
reklama
Do góry