reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

A jaki masz wynik??? Pierwszy raz robilas mu badania czy to juz ktorys raz...???Moze po chorobie,przeziebienu robilas i dlatego wyszlo ze jest malo bialych...??? Pytam bo ja tak miala z Wiki...a potem sie okazalo ze wyniki sa ok!!!!

Te badania robiłam jemu pierwszy raz i faktycznie w tym czasie właśnie był chory, kolejne badania robimy w połowie czerwca, więc mam nadzieje, że wyniki będą OK.



Uuu,no to faktycznie impreza sie szykuje...zycze milego przygotowania...Bartas bedzie "pomagał" ;-):-)...a dopiero zauwazylam ze Bartasa rodzilas w Dzien Matki...mialas prezencik!!!


O tak Kasiu, to był najwspanialszy prezent na świecie.
Bartas tak rządzi w kuchni, że z pewnością będzie grać pierwsze skrzypce :-)
 
reklama
Bartusiu
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Autek, klocków i pluszaczków,
Stu prezentów, stu buziaków!

3389681065_2d2236c50f.jpg

A dla wszystkich MAMUŚ....dużo zdrówka, uśmiechu na twarzy i pociechy z dzieciaczków;-)
 
Wszystkim mamom życzę duuużo cierpliwości, zdrowia i sił a małemu solenizantowi wielu latek w zdrowiu i radości :D

A co do badań to ja z Nikodemem tez miałam podobnie. Robiliśmy badania dzień przed chorobą i wyniki były fatalne - trafiliśmy nawet od ręki do specjalisty, miał robione usg węzłów ale po trzech kontrolnych badaniach okazało się, że wszystko jest ok. Po prostu choroba już sie rozwijała i go osłabiła a widać tego jeszcze nie było tylko wyszło w wynikach.
 
Wszystkiego Naj...Słodszego dla Bartusia... dla Mamusiek i dzieciaczków na ich święto!
Nie będzie mnie 1,5 tygodnia i mam nadzieje, że jak wróce będziecie miały miejsce i termin spotkania ustalone :-)
Jutro dzień prasowania i pakowania a w nocy w drogę.... i teraz już tylko trzymam kciuki za pogode!

Byłam z m u ortodonty na Libelta i w sumie wiem tyle co i przed, starszy lekarz kazał przyjśc w lutym i tyle.
 
reklama
KOCHANIUTKIE MOJE BARDZO WAM DZIĘKUJĘ W IMIENIU BARTASA ZA ŻYCZENIA.

Młody od południa jest u babci, wróci dopiero jutro a my szykujemy się do jutrzejszej imprezki.
Pozdrawiam
 
Do góry