reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Zabawki - wiem jakie bo moj tez ma je na siateczce
Ale nowy na allegro 249 wiec pewnie podziekuje
Ale zapytam - to jej pieniadze

Aaa, kolezanka z Bydgoszczy wiec bez kosztow wysylki
 
reklama
Melanie? Warto mieć kojec? Ja przy pierwszym nie miałam, a teraz się zastanawiam... 8). My teraz nie planujemy żadnych wyjazdów, więc kojec byłby tylko w domu...Jakie zdanie ma reszta kobitek?
P.S. Melanie? To jak to jest z tymi kolorami pieluszek? ;D ;D ;D ;D ;D

 
Gonia ja uwazam ze warto. Jest jedno ale.Moj 6 lat temu kosztowal 350 zl i uwazam ze za te kase nie warto. I jednemu i drugiemu baby sluzyl po ok 6-7 miesiecy. Teraz juz od ok 3 tygodni Jagodka nie da sie tam wlozyc, bo lazi po calym domku i to ja interesuje. Ale wczesniej na etapie samodzielnego wstawania i chodzenia przy czyms byl ok. To tak jak z mata: mata za 200 zl nierowna macie za 80 zeta ale jak dziecko srednio sie nia interesuje - 200 zl to za duzo. I tak samo jest z kojcem. Ja nie lubie po prostu wydawac pieniedzy na gadzety, wszytko musi byc bardzo funkcjonalne. Ale w domu warto miec.
 
Witam z Fordonu.....jestesmy u babci !

Dzieki za wszystkie inf o haggisach - spróbujemy tych zielonych. A pampersy tez mamy te z elastycznym tyłem i zapięciami i tez nie daja rady.


a co do kojca to mamy go od niedawna. kupilismy uzywany od znajomych znajomych za 60 zeta.....żadna rewelka - stary model chicco - zrobilismy to głównie z myslą o wyjazdach i sprawdziło sie świetnie. w dzień tez sie przydaje ale już nie długo bo Franek wstaje i kweka że musi tam stać a on woli wolna przestrzeń.

uciekam na kawke

u was też taka Afryka? już nie daje rady, chyba na wakacje wybiorę Finlandie bo ciepłe kraje to u nas ::)
 
Mkkafe i JJ dzieki za opinie. Nie wiem czy tanie kojce wogole istanieja, chyba, ze uzywane. Jak chodzilam po sklepach to byly od 250 w gore...no te 250zł to ujdzie. JJ ja mieszkam na Fordonie ;D. Afryka jak cholela. Nie wychodze z domu od kilku dni, bo czuje się fatalnie. Okresik zawitał :mad: i gorąco mi okrutnie :(. Małego na balkon daje z rana i miodzio, śpi sobie. Później jest gorzej...
Chyba wejde do baseniku z lodowatą wodą ::). Mężuś ma klime w pracy, ale jak wraca do domu to uhuhuhuhuhhuhu :D. Już chyba nic nie pomoże...Miłego dnia ;).
Moja złota myśl na dziś: Prędzej od polityków wykończy nas pogoda!

 
My kupiliśmy łóżeczko turystyczne, które może służyć podobno jako kojec również, póki co łóżeczko sprawdza się na 100%, bo dużo jeździmy jeśli chodzi o funkcjonalność tego drugiego wszystko dopiero przed nami.
Druga noc nie śpię, bo Jędruś w nocy dostaje gorączki i nie chce spać, martwię się co to może być, w dzień ok w nocy około północy pobudka i 39 na termometrze. Dzisiaj idziemy do lekarza, mam nadzieję, że to nic groźnego. Myślałam sobie, że może to zęby, ale nic nie widzę. Już nie wiem co mam robić, martwię się ogromnie, takie upały w dodatku i w piątek mieliśmy przewidziany wyjazd.
 
WITAM BYGOSZCZANKI

tak sobie was podczutałam isie witam milutko
macie sliczne bobaski te małe i tyciu wieksze
ja jestem na etapie staranek
Mam prosbe jak macie jakiegos dobrego lekarz to polccie kogoś (szczególnie te z was które miały problemy w ciąży)

POZDRAWIAM Z WYŻYN :laugh:
 
Witaj rybka_24! Przez 25 lat mieszkałam na Wyżynach!!!
Asioczek, używacie już pampersów 4??? My dopiero niedawno przeszłyśmy na 4. Ależ ta Twoja Majeczka duża. I jaka śliczna!
 
reklama
czesc rybka!! ja tez bym musiala sie wybrac do ajkiegos gina, czekam az mi ktos poleci:)
my uzywamy pampkow 4+ i 5
 
Do góry