reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

ja juz w czasie moich przejsc ciążowych przerobiłam 3 zobaczymy czy ten (bo teraz to mezczyzna) sie sprawdzi

Arabella ja mieszkałam 23 lata w forodnie a na wyżynach mieszkam od niecałych 4 miesiący
DZIEKI ZA PRZYWITANIE

natalya jakbys miała jakis dobry cynk na gin to daj znac
 
reklama
czekam az mnie dziewczyny oswica. poszlabym do wasilewskiego ale ztego co wiem to nowych pacjentek nie przyjmuje (tak bylo przynajmniej jak byma w ciazy)
 
Jeżeli chodzi o dobrego gina to polecam dra Ludwikowskiego, z tego co mi wiadomo jest też jedynym andrologiem w Bydgoszczy. Przyjmuje przy rondzie Kujawskim a pracuje w Bizielu.
 
tez słyszał o wasilewskim

teraz chodze do tyszkowskiego z biziela no i zobaczymy
bo co do lekarzyz 2 mam bardzo złaopinie przelezałam tam 11 tygodni w pierwszej ciąży TRAGEDIA
 
tak ale ludwikowski zajmuje sie akurat innymi problemami niz mój bo ja zachodze w ciąże bez problemu (mamy 3 na 3 trafienia) a on sie w tym bardziej specjalizuje
ale słyszał ze jest ok i pomógł moim koleżnkom
 
Witaj Rybko, ja moge polecic jedynie lekarzy z 2. Jakos bardziej mi podpasowali.

Arabello Majka wazy juz ponad 7kg i dobija do 70 cm i 3 niestety przesikiwala gora. Dziewczynka a daje rade.

U nas na te upaly najlepsza jest piwnica u moich rodzicow. Chlod bije od kafelkow dodatkowo jak napuszcze zimnej wody do wanny w ktorej zwykle nasz pies byl kapany to moge sie przeprowadzic tam na stale. W mieszkaniu tez puszczam wode pod prysznicem i do wanny i w lazience mamy oaze zimna. Az sie boje rachunku za zimna wode :)

Kojca jeszcze nie mamy, ale lozeczko turystyczne jest calkiem mocno eksploatowane i uwazam je ze dobry zakup.




 
mkkafe pisze:
Zabawki - wiem jakie bo moj tez ma je na siateczce
Ale nowy na allegro 249 wiec pewnie podziekuje
Ale zapytam - to jej pieniadze

Aaa, kolezanka z Bydgoszczy wiec bez kosztow wysylki

na allegro nie ma takich samych
sprawdzałam ;D

są te małe i bez zabawek :)

nasz kosztował 350 pln
 
gonia77 pisze:
Melanie? Warto mieć kojec? Ja przy pierwszym nie miałam, a teraz się zastanawiam... 8). My teraz nie planujemy żadnych wyjazdów, więc kojec byłby tylko w domu...Jakie zdanie ma reszta kobitek?
P.S. Melanie? To jak to jest z tymi kolorami pieluszek? ;D ;D ;D ;D ;D

Nie wiem czy warto. To zależy Gonia....
u nas kojec jest niezastąpiony, w łóżeczku Pariska się obija i nie zostawiłabym jej schodząc na chwilę do kuchni czy idąc do łazienki
a w kojcu skacze i sie rzuca i nic się jej nie dzieje ;D
a ten kojec sie na wyjazdy raczej nie nadaje, bo on jest ciężki :p
to nie jest łóżeczko turystyczne.

Co do pieluszek, to te zielone są FLEX czyli są elastyczne na pleckach
a te różowe takie nie są a pozatym , to nie wiem co różowe mają za dodatki, bo ich nie kupuję ;D
 
natalya pisze:
czekam az mnie dziewczyny oswica. poszlabym do wasilewskiego ale  ztego co wiem to nowych pacjentek nie przyjmuje (tak bylo przynajmniej jak byma  w ciazy)

ja bylam jego nowa pacjentka, no prawie nowa, pierwsze slysze o tym
no i w gabinecie czesto spotykalam kobitki ktore wpadaly tylko na USG

 
reklama
Melanie pisze:
mkkafe pisze:
Zabawki - wiem jakie bo moj tez ma je na siateczce
Ale nowy na allegro 249 wiec pewnie podziekuje
Ale zapytam - to jej pieniadze

Aaa, kolezanka z Bydgoszczy wiec bez kosztow wysylki

na allegro nie ma takich samych
sprawdzałam  ;D

są te małe i bez zabawek  :)

nasz kosztował 350 pln

te na allegro sa metr na metr z groszami i wiem ze wiekszy nie wchodzi w gre ze wzgledu na male mieszkanko wiec zupelnie odpada. Dzieki za fatyge
 
Do góry