reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

mk jak bylam w ciazy moja mama dzwonila do niego bo chciala mnie umowic i mowil ze ma taki nawal pracy ze na razie nie przymuje nowych bo nie wyrabia
 
reklama
mkkafe pisze:
Melanie pisze:
mkkafe pisze:
Zabawki - wiem jakie bo moj tez ma je na siateczce
Ale nowy na allegro 249 wiec pewnie podziekuje
Ale zapytam - to jej pieniadze

Aaa, kolezanka z Bydgoszczy wiec bez kosztow wysylki

na allegro nie ma takich samych
sprawdzałam ;D

są te małe i bez zabawek :)

nasz kosztował 350 pln

te na allegro sa metr na metr z groszami i wiem ze wiekszy nie wchodzi w gre ze wzgledu na male mieszkanko wiec zupelnie odpada. Dzieki za fatyge

hehehe
fatyga ;D
fajne słowo, nie ??
;D ;D ;D ;D

nie było fatygi
nie ma za co dziękować

 
Aśka Majka rzeczywiście wielka bo my też pampki 4 nosimy  ::)

Witaj rybka_24. Ja też z wyżyn od 2 lat. A przedtem fordon.

Gina miałam z fordonu i on był z 2. A do Tyszkowskiego poszłam po porodzie i............się mile rozczarowałam, że można mieć super przystojnego i młodego lekarza. Aż boję sie pomysleć czy on aby z powołania ten zawód wybrał hehe.
 
Cześć kobitki!

My też używamy huggisów zielonych (na inne Ala miała uczulenie) - aktualnie nosimy 4. Żabka waży 10 kg, więc pewno niebawem przeskoczymy na większe.

Z Wasilewskim tak jak MK nie miałam kłopotów. Zadzwoniłam i się umówiłam jak zaczęły się kłopoty w ciąży - tzn. jak po gehennie pobytu w 2 wróciłam do domu. Od dwójki trzymałam się potem już z daleka.

A łóżeczko turystyczne to świetna sprawa. Mamy od jakiegoś miesiąca, może dwóch i jest eksploatowane niemiłosiernie. Wystawiam je na dwór i mała może się do woli bawić, a ja się nie boję (tak jak pisała Mel), że sobie guza nabije. Właściwie to łóżeczko to dla nas takie 2 w 1, bo i na wyjeździe się przydało juz kilka razy, a w zwykłe dni służy jako kojec. A jak będzie zimno to trafi do dziadków, żeby Ala miała się gdzie kimnąć do południa. Jest super bardzo polecam. My mamy łóżeczko conneco.

A takie pytanie z innej beczki: dziewczynki myślicie już o kolejnym bobasku ? Oj bo mnie ostatnio strasznie nachodzi i się biję z myślami...... Ech.......

Buziaczki do usłyszenia.

PS. Jeszcze jedno: podpowiedzcie coś na menu roczkowe. Czeka mnie przygotowanie imprezy i już choruję z tej okazji ;-)
 
mago pisze:
PS. Jeszcze jedno: podpowiedzcie coś na menu roczkowe. Czeka mnie przygotowanie imprezy i już choruję z tej okazji ;-)
my czesto jak mamy duzo ludzi to zeby nie stac przy garach robimy grilla alebo gurmet(nie wiem jak to sie pisze) taka plyta ktora sie stawia na stole i smazy male kawalki miesa. szczerze powiem ze bym chciala cos innego zorbic no ale to juz zalezy od mojego niemeza bo on gotuje.
chcialam kupic tort ze staropoloskiej maja sliczne tylko jakies szare mi sie wydaja i chyba bardziej dla starszych rzezcy, wiec przejde sie do sowy. mk moglas wybrac smak tortu?
 
mago pisze:
A takie pytanie z innej beczki: dziewczynki myślicie już o kolejnym bobasku ? Oj bo mnie ostatnio strasznie nachodzi i się biję z myślami...... Ech.......

Ja myśle tylko nie możemy się na termin zdecydować, zobaczymy jak będzie po moim powrocie do pracy czyli we wrześniu.

Mam ten luksus, że Majka od 6 tygodnia swojego życia przesypia noce czasami się rozpędzi i śpi 11h. W dzień nadrabiając i dając matce popalić.
 
reklama
Do góry