reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

ja tez zapomnialam :-[ wiec wszystkiego naj naj naj!! mam nadzieje ze milo spedzials ten dzien:)
u mnie ostatnie pare dni same tragedie :( moj kuzyn mial bardzo ciezki wypadek, lezy w szpitalu od gory do dolu w gopsie, jego rodzina nie chce powiedziec dokladnie co i jak, mysle ze jest bardzo zle a oni nie chca nas martwic, szczescie w nieszczesciu bo facet z ktorym sie dezyl i ktorego podobno byla wina poniosl smierc na miejscu :(
dzisiaj w nocy moja mama dostala telefon ze zamordowano jej kuzynke z gdanska, jeszcze nie wiadomo dlaczego, co i jak, tragedia jednak okropna :(
moj ojciec podono oddal do sadu mojego niemeza ze ten go straszy :o trwaja teraz chyba 3 rozne sprawy ktore zalozyl moj ojciec przeciwko mojje mamie...jak ten czlowiek sie nudzi, a mnie to przestalo juz bawic...nie wiem jak to zalatwic
zaczyna mnie to wszystko jzu dobijac...i wkurza mnie ten swiat na maxa!!
 
reklama
Dzięki dziewczynki :-*

Mel....ale masz śliczne zdjęcie w podpisie...a Pariska jaka roześmiana....no i niewiem czy się tak zmieniła...ale na tym zdjęciu to cała Ty....strasznie podobna jest...a Ty widzę,źe znowu się blondi robisz???....hihi
 
Mel..zdjęcie z Pariską boskie.......

a gdzie laski razem leciały bo ja nie zakumalam o co chodzi :p
 
reklama
GeHa jak leciałyśmy do Londynu to nasze córeczki wymieniły kilka zdań podczas oddawania bagażu. Staliśmy obok siebie, ja mialam jeszcze moją małą córcię na ręku, ale ona nie leciala. Niestety nie zakumalam, że Ty to Ty.
Jak wracałyśmy to siedziałyśmy obok siebie na fotelach. Do mnie dosiadł sie jakiś gość z brzegu. A zakumalam, że to wy dopiero jak wysiadaliśmy - normalnie totalnie spóźniony zapłon  ;D

Może teraz poznasz?
dsc07324pb.jpg


i kilka fotek dziewczynek bo dawno nic nie wklejałam
hpimc357c0dp.jpg


hpimc4126ql.jpg


hpimc4229fb.jpg


hpimc4104gr.jpg


hpimd036a4tu.jpg


hpimd0340cr.jpg


hpimc4245tz.jpg


Trochę dużo wkleiłam, no ale chyba wybaczycie.

Ja w Londynie miałam tylko przesiadkę, leciałam dalej do Irlandii do męża. Świat jest mały, na dodatek w obie strony lot razem hihihihi

Buziaki laseczki.
 
Do góry