reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Mucha - a to swieta racja, majac dzieci czas leci miedzy palcami !! ja dopiro na porodowke lecialam a mlody juz 7 miesiecy ma szok !!

JJ - czyzby jelitówka?? my ostatnio wszyscy poleglismy !!

Kasiulka - czemu zaplacic musieliscie?? ehhh nasz kochany NFZ ...
a mężom czasem kopniak sie przyda hihi ;)
 
reklama
Nikodema tez dopadło. Myślę, ze to jelitówka chociaż do końca nie jestem pewna. Zaczęło się w środę wymiotami, wczoraj temperatura 38 a dzisiaj znowu wymioty. Do tego prawie cały czas śpi, nic nie je, na szczęście pije. Na razie nikt inny nie ma objawów, no ale zazwyczaj to tak co dwa dni łapało kolejne dzieci, więc dzisiaj albo jutro powinno komuś wybić jeśli to rzeczywiście jelitówka. Nie moge się dodzwonić do lekarza a nie chce go niepotrzebnie ciągnąć bo jeszcze dołapie coś innego.
 
Czesc!

Zyjecie w ta pogode...bo ja ledwo...a jeszcze lekarz nas czeka na 18sta,hmm...

Agnieszka,cennik obowiazuje wszystkich,wisi na scianie,mozna zerknac ;-) ale ja nie pomyslalam ze ze skierowaniem i bedzie trzeba zaplacic,ale czy ze skierowaniem czy bez nie ma znaczenia, placic trzeba tyle ze dzieci do 12roku zycia bez skierowania nie moga tylko za zgoda lekarza o!!!

Madzia,bidulek Nikodem,oby szybko minelo! Zdrowka,zdrowka,zdrowka!!!
 
kaaasiulka no pogoda jest strasznie dołująca, też dziś byłam z małym u lekarza, ale na szczęście u dzieci zdrowych na wizytę poglądową, że tam powiem :-) w drodze powrotnej z mojego wózka zrobil się trójkołowiec i niestety nie dało się naprawić na miejscu, dobrze, że jest jeszcze na gwarancji, to go do reklamacji oddałam.
 
Witam w ta piękną zimowa pogode :)

Zdrówka dla malych i dużych! Wlasnie ogladałam Zblizenia i mówili o zachorowaniach w naszym miescie na swińska grype..... brrr....
Zawsze mnie dziwi, ze czlowiek leci na księżyc a z chorobami nie potrafi sobie poradzić ;(

Udanego weekendu!
 
Nikodemowi się polepszyło. Właściwie po porannych wymiotach jakby mu przeszło. Zaczął się bawić, jeść - nawet teraz zażyczył sobie jajecznicy :D Uff, powiem szczerze, że mi ulżyło.
 
My dzisiaj po kontroli, adas ma czyste oskrzela !! Ja stracilam glos ....:/ Synek silniejszy od mamusi.

Madziara u nas dokladnie co 2 dni sie cala rodzina sypala 8 osob, jedni gora drudzy dolem ...

FotoIza - nie strasz !!!!!!!

Kasiulka - no tez bym nie wpadla na to ze ze skierowaniem trzeba placic... ehhh

Peemka - hehe teraz trojkolowce w modzie:D

Ja chetnie sprzedam mojego Jumpera, nastawilam sie juz na sportowe MacLarena:D juz mi za ciezko hehe ;)
 
reklama
Hej lasencje :-)

Ja po wczorajszej wizycie u laryngologa nastroj fatalny,Wiktoria ma mega migdałka,co juz sama stwierdzilam patrzac na zdjecie,nie podlega leczeniu,tylko wycinac...jesli chodzi o NFZ to termin dopiero za 16miesiecy,rece opadaja a prywatnie mozemy juz isc po 26stycznia,cena 1800zł!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem załamana,ma takie bezdechy a w chrapaniu to pobija chyba wszystkich...jeszcze podzwonie po rodzinie bo co nie ktorzy maja wtyki i znajomosci ,moze sie uda zrobic ten zabieg szybciej ale na fundusz bo naprawde nie ma na co czekac...a jak nie to bedziemy musieli "cos" wymyslec!
Nawet nie chce mi sie pisac.........
 
Do góry