reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

vikiigus wiem, że Ci ciężko, ale mało już zostało, a mimo wszystko każdy kolejny dzień w brzuszku, jest jednak lepszy dla dziecka niżby się miało przed terminem urodzić.


z tym terminem - to wiadomo - bardziej poglądowo i orientacyjnie niż ścisła wytyczna - mi się już 37 skończył , więc w sumie termin jest:) a skoro się rozszezra to znaczy że czas nadchodzi...ciekwe tylko jak duzymi krokami ;)
 
reklama
vikiigus no w sumie tak, no ja rozwarcie na palec miałam 2,5 tygodnia przed porodem, jak trafiłam na porodówkę to miałam 3 cm, a jak mnie lekarz rozmasował "na dzień dobry" to się 5 zrobiło :-)
no i przynajmniej na mnie różne przyspieszacze nie działały :-)
 
a ja po wczorajszej wizycie 2 cm rozwarcia i wszystko gotowe do porodu, ale chyba dzidzia jeszcze nie gotowa...to sobie poczekamy...dziś w nocy znowu miałam pobolewania łącznie z tym okropnym uczuciem rozszerzania krocza - a rano - cisza :)

gin kazał odstawic nospę i jakby co jechać na porodówkę - tylko tak jak do tej pory było troche tego "jakby co" - tak tera ucichło...

pzodrawiam:)
 
Witojcie :-)

Vikigus zaczynam trzymać kciuki za szybkie rozwiązanie, bo widze, że córcia prawie zdecydowana :)

Moja siedziała cichutko do 40 tygodnia i nagle jednej pieknej nocy poprostu odeszły wody i się zaczęło - biegałam do końca i cięzko mnie było w miejscu utrzymać ;-)

Jutro M ma bal w przedszkolu i za chwile będziemy szykowac strój wróżki na jutro.
 
O jak ci vikiingus zazdroszcze tego oczekiwania a potem maludy w domu. Jak ten zas szybko leci, nie tak dawno moje dzieci były malutkie, a teraz.... Szok jak sie nie ma dzieci to czas jakoś wolniej płynie
 
Melduję się!!!

U nas ok. Mam jak zwykle mało czasu na BB a do tego o 21,30 już mnie wzywa wyrko także dzień bardzo krótki ostatnimi czasy :happy:.
Fran ma lekką biegunkę ale bez innych objawów więc obstawiam jakieś wirusisko paskudne.

Vikigus....no trzymaj się dzielnie i rozkręcaj się, rozkręcaj się.......:-)

pozdrawiam
 
reklama
Witam wieczororwo!

tak,tak,czas leci,mi dniu tak uciekaja ze zaczynam sie bac...bez dzieci jakos inaczej bylo,fakt...
..bylysmy zrobic rentgen nosowo-gardlowy,jakie bylo moje zaskoczenie ze musialam zaplacic za zdjecie :szok: a ja zero kasy przy tylku wiec nazat poszlysmy na gdanska szukac bankomatu,weszlam do drukarni i wyplacialam a mi glupio bylo ale zablyslam i mowie jak wrocilam ze powinni zrobic zeby mozna bylo karta placic heh...jutro popoludniu laryngolog,uwielbiam biegac po lekarzach :no:

Vikigus przyjdzie czas,przyjdzie pora ;-)...ja z jednym i drugim biegalam do ostatniego dnia ;-)...to czekanie jest najgorsze ale...juz blizej niz dalej ;-) trzymam kciukasy...

Moj M inwalida,z jednym okiem dopiero wraca z pracy :szok: stwierdzilam mu telefonicznie ze ma sie ze mna rozwiesc i ozenic z praca :no:...kopne w d... to nawet mamusia mu nie pomoze ;-)....echhh...

ide do lazienki sie ogarnac i wstawie mu obiado-kolacyjke ;-)...

Miłego...
 
Do góry