reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam,
tak sobie podczytuję Wasze posty od dobrych kilku miesięcy, ale jakoś tak nie miałam śmiałości pisać:) No ale co tam, jestem Paulina, w lipcu tego roku zostałam mamą Antka, mieszkam na Wyżynach.
 
Peemka,

witaj, od roku na forum i dopiero 1szy post ? ;)

AgnieszkaJ,

ladne foteczki. Dobrze macie z tą mamusią, wnusia przypilnuje i obiadki gotuje fiu fiu . To skarb ! :)

Kaasiulka,

oj ty wykrecasz sie od tego lekarza, wykrecasz ;p


no bezopadowo to chyba nie będzie, teraz chociażby śnieżek pruszy ;) a ja rano nie mogłam drzwi od samochodu otworzyć bo zamarzły ;P

najlepsze jest to ,że jest weekend i dwa dni bez pracy, ale za to z praca w domu ;( mam ambitny plan szorowania łazienki i umycia choćby 2 okien ... no pospać troszkę, choć jutro wychodzę na małą imprezkę to może być troszke noc zawalona ...

teraz tez juz jestem strasznie śpiąca i zaraz pójdę spać, tylko że Igor jeszcze nie śpi ...

dobrej nocy
 
peemka - no to mamy prawie rowiesnikow:) Moze kiedys spacerek zaliczymy ??:) tez z wyzyn jestem

Agnes - ha i w porządkach pomoże mamusia :) jak do mnie przychodzi zawsze cos znajdzie do roboty, a mi ręce opadają:D ni usiedzi z tyłkiem 5 min :) ale ja nie narzekam :)

dzisiaj bylismy na basenie:) padam :)

Do juterka !!
 
Tak mi sie podoba :)




Peemka fajnie, że Ty tez się w końcu ujawniłaś.


Nie gryziemy....pisac dziewczyny, pisać!!!!!!!!!!!!!!

Martyna jeszcze u babci, a my jutro nagdodziny w pracy robimy po nich do tesciowej na obiad i dziecko do domu zabrać :-) a potem szybko na skoki do domu, bo my z córcia fanki od zawsze.
W niedziele jak będzie snieg to planuję wypad za miasto, właśnie mówili o większych opadach po niedzieli !

Zdjęcia staram się wybierac te najfajniejsze i wywoływać co 1-2 miesiące.
 
Zarejestrowałam się w zeszłym roku, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, z mocnym postanowieniem udzielania się. Potem brakowało albo czasu albo weny:)
AgnieszkaJ spacerek czemu nie :) mieszkamy koło kładki i spacerujemy praktycznie w każdą pogodę co by małego zahartować :)

Moje dziecię ostatnio wybiera sobie 2 w nocy, żeby pogadać, pośmiać się, poćwiczyć obroty, więc od kilku dni trochę nieprzytomna chodzę, a że jest z tych nieśpiących w dzień to ja też nie mam kiedy odespać...
 
Hi :-)

U mnie chwila relaksu bo maly spi wiec zaglądam co tam slychowac ;-)...

Madziara,dobrze ze maly juz lepiej!

Izka,ale ty sie pracowita ostatnio zrobilas,hmm,kobietko nie przemeczej sie za mocno,hehe,wiem ze robisz to co kochasz wiec .....

Peemka,Witaj :-)

Popoludniu zaplanowalam zakupy w galerii,bo jutro iprezka urodzinowa babci a za tydzien mam dwie,roczek i bratanica 7lat,u oby dwoch jestem chrzesniaczka,wiec korzystam z okazji ze mazłżon bedzie pozniej w domu i sobie poszaleje!

My z Wiką jutro na basen jedziemy,zreszta jak co niedziele z tym ze jutro jedzie z ciotka bo ja musze babci pomagac w szykowanich urodzinowo/imieninowych!
 
A ja właśnie założyłam nowe buty i muszę je rozchodzić a do tego czasu auć, auć.

No i dzisiaj szybki zakup butów dla Agaty bo zamek poszedł w starych - ech a myślałam, ze jeszcze z miesiąc w nich pochodzi.

Wczoraj albo dzisiaj miała być noc w Tesco z dużymi rabatami na zabawki.

A poza tym to zamierzam sobie za chwilkę usiąść przed TV i oglądać Robin Hooda - stara wersja z Michaelem Preadem -według mnie super. I ta muzyczka, ta magia. Nie mogę się już doczekać :D
 
reklama
Witam sobotnio....
Zamiast odpoczywać to piore i gotuje, nie wiem kiedy się za zdjęcia spotkaniowe zabiorę :sorry2:
Teraz usiadlam na chwile z ptasim mleczkiem!

A poza tym to zamierzam sobie za chwilkę usiąść przed TV i oglądać Robin Hooda - stara wersja z Michaelem Preadem -według mnie super. I ta muzyczka, ta magia. Nie mogę się już doczekać :D

Oj pamietam, pamietam....wszystkie nastolatki sie chyba w nim kochały i kilka dni temu trafiłam na jeden z odcinków :-)
 
Do góry