reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kaasiulka,

i co ? kołderka czy babskie spotkanko było? ;)

ja tradycyjnie w chałupie z dziecmi, z reszta moja psiapsiolka imprezowa mieszka 100km stąd, wiec nie za bardzo ostatnio nam wychodza spotkania. Jednakze musze sie jakos troszke posocjalizowac bo oszaleje, teraz niby troche moglam odespac zanim od poniedzialku zacznie sie rytm praca-dom-praca, ale przeciez siedzimy caly czas w domu, bo zadne nie moze wyjsc ;) no coż... trzeba patrzec z optymizmem, ze za kilka dni bedzie lepiej...

Igus dzisiaj został po raz pierwszy ostrzyżony nowa maszynka, amatorsko przez tatusia, o wiele lepiej wyglada, bo juz mial takie włochy jak dziad ;)))

Pati juz ma cztery zębole i właśnie teraz dzikuje na podłodze, próbuje sie wspinac przy framudze drzwi, szafce i takie tam ;) w każdym razie nawet na chwile nie moze byc sama, wiec jesli juz musze cos zrobic to bęc do łozeczka z zabawkami i gra ! potrafi dłuzsza chwile sie pobawic ;)
jak wydobrzeje, to musze sie zajac zakupem barierki i gadzetow na narozniki ...

jak chorowitki ?
 
reklama
Witam.....

Cięzki tydzień za mną, dzis tylko bym spała, córcia dziś wrcoiła do domu bo balowała od wtorku u babci :-)

Zdrówka wszystkicm życze i aby zima jeszcze tak szybko nie przyszła do nas. Własnie mowili w TV że ma być piekna jesień do końca miesiąca,a obiecywali snieg 13stego, hehehe.....
 
Witam,Kasiulek a co to za praca chałupnicza i jak płaca??Ja też musze za cos sie zabrac bo u nas cienko z kasą;/
Co do zębów to moja Kaja miala do przedwczoraj 6 ,ale wyszła górna 4...dziwnien bo nie ma 3 a 4 sie przebiła.Masakra od 3 dni bo przebudza sie w nocy i steka ,slini sie niemiłosiernie,takze teraz poznaje co to ząbkowanie;/
 
A my dzisiaj się spotkaliśmy z Arabellą w kościele i obie stwierdziłyśmy, że koniecznie trzeba zorganizować jakieś spotkanie. Spróbuje coś wymyśleć, tylko niech Niko wyzdrowieje do końca.

Poza tym jestem po potrójnej imprezie urodzinowej - było bardzo miło :D
 
Dokładnie wczoraj skończyłam 37 wiosen :D Dzięki Sali za życzenia.

Byłam z małym na kontroli. Z antybiotykiem koniec, teraz tylko syrop wykrztuśny i Singulair. Do końca tygodnia i tak zostawię go w domu.
 
Witajcie....

Martyna miała katar w zeszłym tygodniu i chorowała u babci, wróciła prawie zdrowa a dziś po pierwszym dniu w przedszkolu, gdzie nie ubrała spodni jak wyszli na plac juz znowu ma katar............ Ryczeć się chce!!! Jutro jeszcze pójdzie bo koza do nich w odwiedziny przychodzi :) w środe zobaczymy!
 
reklama
Madziara,

sto lat !!! zdrówka i pociechy z dzieci ;)

Sali,

wspólczuję ząbkowania. u nas narazie przechodzi dość łagodnie.

Iza,

ten raz w przedszkolu wystarczy ;( niestety u nas dzis ostatnia dawka inhalacji i antybiotyku. jeszcze tylko Pati sie inhaluje. Igi dopiero w poniedzialek pojdzie.

przede mna dwa dni szkolenia, access dla początkujących ;) mam nadzieje, ze czegos pozytecznego sie naucze ;)

dobrej nocy
 
Do góry