reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

U biedna Weroniczka oby wszystko dobrze sie skonczyło;)O głosnym telewizorze mi nic nie mów ,mieszkam z 90 letnim dziadkiem więc wiem co to znaczy:-D
My dzisiaj tez jedziemy w plener,myślę ze to bedzie Myślecinek lub odwiedzimy babcie w Opławcu;)
Ja włsnie robiłam gołąbki ale zostało mi jeszcze kapusty wiec musze dokupić mielonego i zamroże beda obiady na czarna godzine;-)

Podobno ma być tak do soboty więc trzeba korzystać;)

Wolałabym do niedzieli, bo mamy chrzciny..:-0
 
reklama
Słyszałam, ze pogoda ma być jeszcze w poniedziałek a od wtorku deszcz!

Dzis jak wyszłam z domu o 13 to wróciłam po 19stej tak pieknie było, spotkałam Elwirkę z rodzinką, pogaduliłysmy i jest szansa że bedziemy sie spotykać bo nasze pociechy chodza razem na plastyczne :)
 
Widzę że krąg wielbicielek dr Poniatowskiej nam się zrobił. Dr na 100% w przychodni na Kleina nie przyjmuje. My jak coś poważniejszego się dzieje z dziećmi zawsze do dr Poniatowskiej dzwonimy i o konsultacje prosimy.

Wronka gdzie Weronikę na tańce zapisałaś? Maja zaczyna od wtorku chodzić na zajęcia taneczne do studia tańca Adelante na osiedlu Szybowników.
Maja na wiosnę przeszła chwilowe pogorszenie słuchu po zapaleniu ucha - niestety niedosłuch utrzymywał się przez 3 miesiące teraz jest ok. Aby uszy się szybciej zagoiły dostała Xyzal (syrop dla alergików) faktycznie poprawa była szybka i do ostrego zapalenia ucha miała antybiotyk. Teraz po niedosłuchu brak śladu. Od września laryngolog przepisała syrop, który bierze aby migdałki w ryzach utrzymać i nie wycinać.
 
Czesc :-)

Rano wstac nie moglam z wyrka,mega lenia mialam,chyba za duzo snu,poszlam wczoraj spac razem z dziecmi o 20stej,nawet mojego chlopa nie widzialam,hehe...

A tu taka cisza ;-) widac,ze pogoda sprzyja :-).My wczoraj cale popoludnie na placu,troche spacerku i dzis powtorka z rozrywki!Fajnie,ze ciepelko znowu zawitalo,szkoda ze na tak krotko,ale taki uroki jesieni raz slonko raz deszcz...a ja smigam od wczoraj w japonkach :-) normalnie czuje ze oddycham ;-)...
Wieczorkiem sie ulatniam,babski wieczor :-).Po calym tygodniu troche relaksu sie nalezy :tak:,ślubny zostaje z dziecmi,tez mu sie nalezy po calym tygodniu pracy ;-):-D...
 
Widzę że krąg wielbicielek dr Poniatowskiej nam się zrobił. Dr na 100% w przychodni na Kleina nie przyjmuje. My jak coś poważniejszego się dzieje z dziećmi zawsze do dr Poniatowskiej dzwonimy i o konsultacje prosimy.

Wronka gdzie Weronikę na tańce zapisałaś? Maja zaczyna od wtorku chodzić na zajęcia taneczne do studia tańca Adelante na osiedlu Szybowników.
Maja na wiosnę przeszła chwilowe pogorszenie słuchu po zapaleniu ucha - niestety niedosłuch utrzymywał się przez 3 miesiące teraz jest ok. Aby uszy się szybciej zagoiły dostała Xyzal (syrop dla alergików) faktycznie poprawa była szybka i do ostrego zapalenia ucha miała antybiotyk. Teraz po niedosłuchu brak śladu. Od września laryngolog przepisała syrop, który bierze aby migdałki w ryzach utrzymać i nie wycinać.

heheheh to beda chodzic razem. Weronika właśnie chodzi do Adelante we wtorki i czwartki :-)
 
Ale spacer sobie zrobiłsmy- przyjemne z pożytecznym, bo musiałam zdjecia pooddawać i tak bez komunikacji spacerkowalyśmy po Fordonie. Aby nie bylo za pięknie w czasie spacerku dostałam wiadomość, że klienta właśnie urodziła a miałam od razu jechać jej maleństwu zdjęcia robić i pech... Martyna w domu, mąż wraca popołudniu to i światło będzie do niczego a nie "strzelam" fleszem takiemu maleństwu.... Była szansa robić zdjęcia kilkugodzinnemu maleństwu...ale jestem zła na siebie!!!! Trudno jade do niej w niedziele, lub poniedziałek i tak będzie jeszcze kruszynka malusia :)

U dr. Poniatowskiej byłam raz lub dwa z Martynką dawno temu... miła babeczka!
 
hej,
my też korzystamy z pogody:tak: ostatnie 2 dni chodziliśmy na "Konstanty beach" na wyspie młynskiej:-D:-D:-D piasek z Międzyzdrojów milusi, póki co czyściutki i dzieciaki mają radochę, nawet Michalinka raczkowała sobie po plaży:tak:
jutro festyn na dworcowej - wybiera się ktoś? ja raczej tak bo wystarczy że wyjdę przed bramę i juz jestem:-D
 
Heeh.... dobra ta nazwa plaży :-) zgadzam się, fajnie tam jest ale co do piasku to przesada tak w niego inwestować a po zimie co kolejny morski bedzie kupiony? Pewnie nie, bo będzie po wyborach :) Nie starczy nas wiślany, tez jest wypasiony!

My jutro za miasto jedziemy, więc z festynu nici!

Udanego weekendu Wszystkim życzę i kciukaski za niedzielna pogode prosimy!
 
Iza, ten piasek to ponoć prezent od burmistrza (?) międzyzdrojów tylko tyle co transport:cool2:
My już wróciliśmy z dworcowej, Ignaś zadowlony bo w loterii PCK wygrał plecaczek- miś, dostał odblaski i furę baloników :-) a tak to trochę sztuki ludowej,rękodzieła,trochę chińskiego kiczu, ogródki z piwem wata cukrowa baloniki z helem, atrakcje dla dzieci wszystkie płatne (5 zł 5 min skakania):baffled: obok naszej bramy pieczone kiełbaski i grochówka a na schodach pełno pustych plastikowych naczyń:wściekła/y:
a tak z innej beczki - szukam fotelika do samochodu dla Michalinki (9-18kg) jakby ktoś miał zbędny to chętnie odkupie:tak:
 
reklama
Soppana my tez byliśmy na Dworcowej. Wróciłam obładowana - bo jeszcze przy okazji zakupy robiłam. Dziewczyn nie mogłam do domu zaciągnąć bo im się wszystko podobało.

Moja Ewka dzisiaj w Gdańsku na zawodach - fajnie, że pogoda dopisuje.

Na Wyspę nie mam się kiedy wybrać bo jutro z kolei ma być festyn w Bazylice więc raczej tam sie wybierzemy. Pewni gdyby nie szkoła to byśmy poszli nawet pod wieczór, no ale niestety muzycy mają troszkę więcej obowiązków i trzeba ćwiczyć granie.

Mój mały znowu kaszle, boję się że znowu sie rozłoży. Jak tak dalej pójdzie to chyba szybciej zrezygnujemy z przedszkola niż myślałam. Na razie daje sobie czas do końca października i zobaczymy jak to będzie. Najgorsze, ze po takiej chorobie potem są płacze.
A jak wasze przedszkolaki?
 
Do góry