reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

A my po szczepieniu,Wiktorcia dzielna była :-),pani tylko prosila zeby nie podawac dzisiaj slodyczy,warzyw i owocow,zadnych sokow,taka mala dietka...a moja slodka dziewczynka juz nosem kreci ;-)...
Kurde,malego polozylam spac a jakis debil wierci :szok:,musze go przeniesc na druga strone mieszkania tak mniej slychac....aaaa z katarkiem u nas juz lepiej,tfu,tfu,tfu co by nie zapeszyc....

Qrde a mi nic nie przysłali nt szczepienia, lekarz tez nic nie mówil...hhmm
 
reklama
Ja dostalam wezwanie poczta,jakies 3 tygodnie przed,to byla przypominajaca dawka polio,tezec,krztusiec i blonica...i teraz nastepne jak bedzie maial 10 lat.
 
Ostatnia edycja:
Ja dostalam wezwanie poczta,jakies 3 tygodnie przed,to byla przypominajaca dawka polio,tezec,krztusiec i blonica...i teraz nastepne jak bedzie maial 10 lat.

qrcze, musze się zapyac pediatry w takim razie, a tak a propos, dziewczyny z fordonu, poleccie jakąs dobra przychodnie z dobrym pediatra, bo MEDIC zaczyna mnie wkurzac...wwrr
 
Potwierdzam.....my mielismy to szczepienie już w maju. Kropeli do picia + zastrzyk. To jest szczepienie które miało być w 6 roku życia ale są zalecenia szczepic już w piatym. Werka jest starsza wię pewnie już normalnie w 6 roku dostanie to szczepienie.
Mnie też wezwali listownie.
 
Co do szczepienia to mi tez przesłali pocztą po 5 roku zycia czyli jak dziecko wchodzi w 6 rok,ale zeby były kropelki to nie pamietam.
Co do remontów to moja sasiadka z pietra wyżej remontowała łazienkę,nie było nas jak kłuli kafelki ale bylismy jak wiercili,i ona z sąsiadka wychodzili małego usypiac na dwór a moja mała ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zasneła przy wierceniu(mega głosnym zaznaczam)
 
Co do zakupów to nie wiem czy tez tak macie??Jak nie mam pieniedzy to wszystko mi sie podoba ale jak ma je wydac to nic nie moge wybrac;/
Kupiłam jedynie Tymkowi kurtkę na zime juz bo okazja;)
 
Wera ja w Fordonie chodziłam na Kleina i tam przyjmowała super pediatra Poniatowska która juz niestety tylko nadyżurach w dziecięcym lub Szwederko;(
 
Witajcie! Widze, że się rozpisałyście :) Ja znowu zabiegana jestem. Od dzisiaj rozpoczęłam kurs aktywizacji kobiet, no a oprócz tego zaczęły się zajęcia, zebrania w szkołach itp.

Ale podczytuje Was i pilnuje porządku - przynajmniej się staram :D

Co do spotkania to o szczegółach w wątku spotkaniowym :D
 
reklama
Do góry